Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

143. Večiti derbi: CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN (143 EWIGES DERBY ROTER STERN - PARTIZAN)

Spektakularna Pobeda !!!!

ZVEZDA-PARTIZAN_11.jpg




gubis, a na kraju pobedis....tako je najsladje : )))

Najbolji : Luka Milivojevic, svaka cast. Gol s`Autokomande ^^
Nas najveci talenat.

sta se tice igre,moze to jos bolje ali nema danas kritike, Pobeda je vazna..



Pozdrav
Baba
 
Uf, kakav derbi ^^ Ne na evropskom nivou, ali dobar za "nase prilike". I bez obzira na rezultat, trenutno kvalitet je na Partizanovoj strani, ako cemo biti objektivni. Jednostavno oni imaju i vise potencijala (Ninkovic, Jojic, Markovic, Mitrovic itd.) i vise iskustva (samim tim sto igraju Evropu, puno to znaci). Sa druge (nase) strane, mi smo nagomilali igrace koji se razlikuju puno po kvalitetu (Milunovic, Mudrinski, Babalj, Cava, Mikic, pa i Milijas (jednostavno nema snage da pokaze sta zna, ali mozda nema vise i sta da pokaze), Maksimovic, donekle i Mladenovic) i jednostavno, jako tesko i rijetko pravimo nase igrace koji prolaze nasu skolu a koji dobijaju sansu u "A" timu (glavna razlika izmedju nas i komsija). Pohvalio bih Kasalicu, Milivojevica, Spajica(!), Bajka i Mijailovica(!) za igru na derbiju. Aca Jankovic mozda treba da ostane, ali mora da zasniva igru na ideji (grubo receno, ili ofanzivno ili defanzivno), jer mi se ovako nista ne svidja. Kod Robija se znalo bar 4-3-3 i "pleti" dok nesta ne ispletemo, ali kod Ace niti tamo niti 'vamo, od slucaja do slucaja, od slobodnjaka do slobodnjaka. To ne volim nikako.
 
Uf, kakav derbi ^^ Ne na evropskom nivou, ali dobar za "nase prilike". I bez obzira na rezultat, trenutno kvalitet je na Partizanovoj strani, ako cemo biti objektivni. Jednostavno oni imaju i vise potencijala (Ninkovic, Jojic, Markovic, Mitrovic itd.) i vise iskustva (samim tim sto igraju Evropu, puno to znaci). Sa druge (nase) strane, mi smo nagomilali igrace koji se razlikuju puno po kvalitetu (Milunovic, Mudrinski, Babalj, Cava, Mikic, pa i Milijas (jednostavno nema snage da pokaze sta zna, ali mozda nema vise i sta da pokaze), Maksimovic, donekle i Mladenovic) i jednostavno, jako tesko i rijetko pravimo nase igrace koji prolaze nasu skolu a koji dobijaju sansu u "A" timu (glavna razlika izmedju nas i komsija). ............

Herr Dinarski Vuk ^^

izvini, ali ne slazem se sa tvojom procenom ...
sta se tice potencijala, Milunovic, Mudrinski, Mikic i Lazovic sigurno nisu slabiji od ovih od tebe navedenih
igraca....
Sta se tice Milijasa, nije potrebno pricati...
a taktika ? sta ces - Milijas je tu, po njemu se kroji taktika - a to je momentalno slaba tacka Zvezde.
Luka Milivojevic ( nas Paul Scholes ^^) po meni je najveci talenat - to je borac, ima srce, slusaj moje reci,
taj ce daleko da dogura

a i ova A Reprezentacija zajedno sa trenerom nije trenutno neko merilo....


Pozdrav
Baba
 
Zurück
Oben