Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Amerika preuzima posao u BiH

cuj...pise jednom rukom ... wahahahahahaaahaha ...pa zna se sta netko dela kas pise pred kompom samo s jednom rukom ...
 
Ti dobri Bosanci su poklali meni rodbine blizu Mostara.
NIje skroz bliska ali ipak
I djecu od 4 godine

Zao mi za svakoga koje nezavisan i to dozivio a sta da kazu muslimani kojima se najgore desilo,i to od strane hrvata i srba ipak zajedno??? Da ti ne pricam kake price postoje,to ti dobro znas kome je najgore bilo.
I opet hoceju zajednu drzavu a ne cisto muslimansku,nemoj misliti da ja nisam izgubio familije u ratu i to najbliziju a nemogu da krivim sve hrvate i srbe sto tacno znam nisu svi taki i ima dosta koji su dobri bili u ratu i pomagali i to imas na svima stranima,dosta si star da to svatis.

I meni nekada kuha krv i mogo bi svakoga da razderem,kome nije tako? Al sad je rat zavrsen i zemlja je Bosna i Hercegovina,kako je i prije bila,moramo da popravimo nasu zemlju da ljudi koje dole zive imaju perspektivu bez smrti i rata u zivotu
 
Zeigt wie Mujo und Haso du bist oder Suljo seit neuestem.


irgendwie werde ich das gefühl nicht los, dass es weder um deine hercegbosna noch um irgendwelche kriegsopfer geht, sonder dass es was persönliches ist...

hat dich etwa der suljo aus der nachbarschaft in den allerwertesten geknallt und sitzen lassen, obwohl du ne feste partnerschaft wolltest ?? war es das ??

oder hast du nur die schwanzlänge mit einem bosniaken verglichen und den kürzeren gezogen ?? würd deinen hass auch erklären, nafilovani zadrti hercegovacki konju...
 
Zurück
Oben