Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Der längste Thread der Welt!!!

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Tuzna vijest
Mustafa Nadarevic poznati bh. glumac preminuo je nakon duge borbe sa teskom bolescu u 77. godini
Zbogom legendo, pocivaj u miru!
 
Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Tesko mi je ista reci. Prije deset dana sam razgovarao s njim, cesto sam ga zvao, culi smo se telefonom otkad je bolestan. Uvijek je bio veseo, smijao se, stalno je govorio: "Cuvaj se", kao da njemu nije nista. Bio je vedar, divan covjek. Bio je kum mog Danila. Bili smo cimeri kad smo bili mladi, zajedno smo stanovali na prvoj i drugoj godini Akademije. Dijelili smo sve i svasta. Ne znam sto bih uopce rekao, neobjektivan sam. Jako sam ga volio, kao i svi. I on je volio ljude. Bio je stvarno cudo i od covjeka i od glumca. Tako poseban glumac", rekao je Serbedzija.
 
123311770_3731565240201526_3392870408335605847_n.jpg
 
Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Cesto sam prilazio nepoznatim ljudima i gurao im novac u ruke. Zeni koja radi u kafanskom toaletu, davao sam po sto hiljada dinara. Znao sam isto tako da placam celog dana i cele noci svima u kafani.
Mnogi prijatelji su me kritikovali zbog toga, da bi nakon izvesnog vremena provedenog u “ludovanju” sa mnom, zakljucili da sam u pravu. Cemu stiskanje i gomilanje, narod je to meni dao, narod neka i uzme…"
- Toma Zdravkovic
 
Zurück
Oben