Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Mostar/Moctap

Street Art Festival 2019

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.
 
Zašto sam otišla iz Bosne i Hercegovine? Odgovor je jednostavan, zbog uvjeta. U Hrvatskoj su nudili sve što treba za razvoj mlade igračice. Željela sam igrati na europskim i svjetskim prvenstvima, na Olimpijskim igrama, a Hrvatska mi je to nudila, dok BiH, vjerovali ili ne, nema žensku seniorsku reprezentaciju – istaknula je Ćamila.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/sport/istina-...dite-koliko-vecina-njih-inac-zaraduje-1455179 - m.vecernji.hr
 
Zašto sam otišla iz Bosne i Hercegovine? Odgovor je jednostavan, zbog uvjeta. U Hrvatskoj su nudili sve što treba za razvoj mlade igračice. Željela sam igrati na europskim i svjetskim prvenstvima, na Olimpijskim igrama, a Hrvatska mi je to nudila, dok BiH, vjerovali ili ne, nema žensku seniorsku reprezentaciju – istaknula je Ćamila.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/sport/istina-...dite-koliko-vecina-njih-inac-zaraduje-1455179 - m.vecernji.hr
Nazalost ni prva ni zadnja, pored katastrofalni ekonomski uvjeta za omladinu još i nikakve sportske perspektive!!! Nije ni čudno kad u savezima samo sjede bivše komunjare ili sadašnje nacionaliste !!!!
 
Naravno da ih poznajem, sve do jednoga, kao rođeni mostarac nikakvo čudo.
Doduše fale neki kao npr. Bojan Bogdanović NBA star, ali sve ured.
 
Nazalost ni prva ni zadnja, pored katastrofalni ekonomski uvjeta za omladinu još i nikakve sportske perspektive!!! Nije ni čudno kad u savezima samo sjede bivše komunjare ili sadašnje nacionaliste !!!!
Mene sasvim ok da je izabrala hrvatska
Ipak Odrasla u rijeci.
aber schöne Geschichte e
Naravno da ih poznajem, sve do jednoga, kao rođeni mostarac nikakvo čudo.
Doduše fale neki kao npr. Bojan Bogdanović NBA star, ali sve ured.
Was meinste wird es wieder auf hdz/sda hinauslaufen?
 
Zurück
Oben