Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Formel-1 Strecke in Banja Luka?

Ono glavno setaliste u Banjaluci uz Vrbas samo sto se ne raspadne, a niti nisu ovi supci iz SNDS-a u stanju da sagrade obicne kolektore za kanalizaciju, a planiraju pistu za formulu 1. Nema sta Banja Luka se dobro razvijala i bila je maltene postedjena ratom i razaranjem, ali da sve sjaji, to ne stoji. Jel znate da se ona hiruska bolnica jos iz osamdesetih gradi do dana danasnjeg, toboze nemaju para a za ovo imaju??? Ali dobro, nek mastamo mi i dalje, sta ce bit sledece na dnevnom redu, jedan kosmodrom u Zagrebu, Hadronski kolajder u srcu Nisa, podvodni grad kod Budve, mega soliter u Sarajevu ?

Ali neka, neka Dodik gradi svoj mali Dubaj u Laktasima ...
 
:lol:

sadmo kad zbrojim koliko puta je dosla forumla jedan na grobnik :lol:

kako da ne :lol:
 
man macht auch nicht einfach einen thread auf ohne sich zu äussern seit es normalerweise im forum????:ventilator:

Und schon wieder schreibst du Usern vor, wie und was sie zu schreiben haben, wie sie einen Thread und Anfangspost zu gestalten haben,...etc...
Und du bist und warst schon immer der einzige hier, der hier solche Sachen anderen vorschreibt.

Ich meine... die anderen meckern auch nicht herum, dass deine Postings voll verwirrend sind. Manches bunt, anders nicht, da fett, dort kursiv, jenes unterstrichen, da beides,...etc... und kein Mensch kommt draus, was für was steht. Trotzdem prangert dich niemand an. Das ist ein freies Forum. Also lass es auch.

Und unterlasse ebenfalls Beleidigungen und Unterstellungen, wenn dir die Argumente bei einem Thema ausgehen. Das ist arm.
 
Ako budu pravili F1 stazu kao sto prave puteve, bice nakon 2,3 godine rupe ko i svugdje.
Ono komentator: "I evo ga... Alonso zaobilazi 3. rupu u juznoj krivini." :D
 
Ako budu pravili F1 stazu kao sto prave puteve, bice nakon 2,3 godine rupe ko i svugdje.
Ono komentator: "I evo ga... Alonso zaobilazi 3. rupu u juznoj krivini." :D

Hehe upravu si. Inace kod vas u Banjaluci postavljaju vodoskoke i svakakve gluposti po cesti, i kad sam jednom isao pjeske (3km od centra) morao sam paziti da neupadnem u neku rupu i slomim noge :D Ali sta ces, pet kilometara autoputa (valjda znas o cemu pricam) grade deset godina, a sad bi stazu za formulu, mislim van svake pameti. Jel zavrsen onaj autoput Banjaluka-Gradiska?
 
Wie geil :D wär cool aber wie realistisch ist das nun? Ich glaube das ist alles nur geschwafel ^^
 
Zurück
Oben