Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Hellas Sportthread

Giannis hats aufs Cover von NBA 2k geschafft (Erster Europäer überhaupt)

https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F2018%2F07%2Fgiannis-antetokounmpo-nba-2k19-standard-edition-cover-0.jpg
 
Αντετοκούνμπο: Στην Ελλάδα πιστεύουν πως δεν θα παίξω στην Εθνική - Θα είμαι έτοιμος για Παγκόσμιο

Μιλώντας στην ισπανική Marca, ο «Greek Freak» εξέφρασε για ακόμη μία φορά τη θέληση του να αγωνιστεί με την Εθνική.


Για την Εθνική: «Μίλησα με τον προπονητή μου και θα ήθελα πολύ να παίξω. Όχι τώρα, επειδή η ομάδα πηγαίνει εξαιρετικά, κερδίζουν. Αλλά αν όλα πάνε καλά και δεν υπάρχουν τραυματισμοί, θα είμαι έτοιμος για το Παγκόσμιο. Οι άνθρωποι στην Ελλάδα πιστεύουν πως δεν θα παίξω ποτέ στην Εθνική, αλλά ελπίζω αυτό να γίνει σύντομα».


Πηγή: Αντετοκούνμπο: Στην Ελλάδα πιστεύουν πως δεν θα παίξω στην Εθνική - Θα είμαι έτοιμος για Παγκόσμιο | iefimerida.gr




Er sollte sich nur früh genug entscheiden.
 
Tennis find ich richtig geil, und ist schon ne recht populäre Sportart. Wie kommst du drauf, dass niemanden Tennis interessiert?

- - - Aktualisiert - - -

Αντετοκούνμπο: Στην Ελλάδα πιστεύουν πως δεν θα παίξω στην Εθνική - Θα είμαι έτοιμος για Παγκόσμιο



Πηγή: Αντετοκούνμπο: Στην Ελλάδα πιστεύουν πως δεν θα παίξω στην Εθνική - Θα είμαι έτοιμος για Παγκόσμιο | iefimerida.gr




Er sollte sich nur früh genug entscheiden.

Ka, wenns daran liegt, dass er kein Bock hat, dann sollte man ihn bei der WM auch gar nicht erst mitnehmen.
 
Zurück
Oben