Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Balkans Sänger-/in

Alba_qik

Vino
Welche Balkanischen Sänger hört ihr gerne oder findet das sie/er würklich gut singt.??????






ok dann fange ich mal hier an

meine persöhnlichen favoriten sind......
Dino Merlin, Adelina Ismaili, Teodora und einer der besten im Balkan Tose Proeski seine lieder werde ich immer gerne hören auch wenn er net mehr bei uns ist. :):)
 
Lepa Brena - Sve mi dobro ide osim jebanjaaaa osim jebanjaaaaaaa ^^

Mile Kitic - Srce je moje na balkanuuuuuuu

:mrgreen:

altaaa

mile kitic!

i glaub i spinn.

also, ich hör keine typische balkanmusik; nur yu-pop und yu-rock.

dazu gehören:

oliver dragojevic.jabuka. jagode. dugme. prljavo kazaliste. ZDRAVKO COLIC. plavi orkestar.punkt.riblja corba. poslednja igra leptira. BAJAGA. ATOMSKO SKLONISTE. merlin. bolero. azra. osvajaci. amadeus. COD. galija. TIME. macbeth. vatreni poljubac // TIFA. bebek. divlja kestenj. valentino. Generacija 5. Buldozer. darko rundek. urban. alen slavica. DADO TOPIC. djordje balasevic. EKV. drugi nacin. film. eva braun. vampiri. goran bregovic. haustor. kerber. gibonni. grupa 220. idoli. jadranka stojakovic. smak. kud idijoti. INDEXI. laboratorija zvuka. lacni franz. laibach. drugi nacin. (mirzino jato). mindjusari. laufer. leb i sol.dorian gray. alisa. nina badric. bebi dol. alka vuica. Cacadoo Look. van gogh. novi fosili. tose proeski.sladjana milosevic. dino dvornik. obojeni program. arsen dedic. oruzijem protiv otmicara. oktobar 1864. parni valjak. oliver mandic. partibrejkers. psihomodo pop. regina. dr. iggy. rezervni tocak. disciplina kicme. pekinska patka. boris novkovic. duck. elektricni orgazam. piloti. plejboj. rokeri s' moravu. zoster. rani mraz. s' vremena na vreme. Du Du A. siddharta. dejan cukic. denis & denis. yu- grupa. vlatko stefanovski. zabranjeno pusenje. doris dragovic. VIDEOSEX, tijana dapcevic. TAP 011. ambasadiori.daleka obala. dzem i sve. teska industrija. toni cetinski. viktorija.darkwood dub. kaliopi. hladno pivo. animatori. tuti fruti bend :)





 
ada nije
nego usne boje vine ostat ce ti bez karmina
oci ostat ce bez suza
bez dugmeta bijela bluza :toothy2:


a jbte.
NEIN NEIN NEIN


Prijehavši u Zagreb zadovoljstva svega rad
na djevojku iz Hrvaca naletio sam tad
strijele močne ljubavi pomračile mi um
dah usne vrele višnje nagonile na blud

Razmazio sam dragu dao sam joj sve
kad eno nje na drugome e tu bijes me obuze
obezvrijedila mi logiku oskvrnula mi trud
bez milosti me kurva nasukala na sprud

Riječ dvije u hladu borova da kvarni vlaški tip
razgovara sa bludnicom i nije neki čin
no ono što sam načuo sledilo me svog
tek izdala me mala draga srcu mom

Izgubio sam glavu potegao nož
trgo ga za kragnu isjekao ga skroz
vođen slijepim bezumljem sludio me bol
tek nije kuja zalud draga srcu mom

Riješio da se branim da objasnim svoj grijeh
darovali mi robiju a nadu ni za tren
pa iako me proklela razorila mi dom
još volim malu beštiju dragu srcu mom
 
Zurück
Oben