Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Diskusije na "domaćem" jeziku

Ćao, Zdravo, Pomaže Bog , merhaba, kako hoćete...

Nisam lekar, liječnik, no, doktor sam balkanskih umjetnosti :)

Forum "Balkanski" poznajem već dugo, ponekada svratim kao gost.
Inače sam moderator na nekom drugom forumu....Ovdje sam
da malo usavršim svoj rad, da malo obogatim vaš forum,
da se jednostavno družimo :)

e vala si nas bas obogatio....:pinkflower:

- - - Aktualisiert - - -

Ich finde auch, dass die ganzen Diasporaknilche ihre Muttersprache total vernachlässigen und nur noch in deutsch brabbeln oder noch schlimmer so ein Jugodeutsch, al to nemos tutumracima objasnit, kann man nix machen
[smilie=to funny.gi:[smilie=to funny.gi:[smilie=to funny.gi:[smilie=to funny.gi:
 
Ich finde auch, dass die ganzen Diasporaknilche ihre Muttersprache total vernachlässigen und nur noch in deutsch brabbeln oder noch schlimmer so ein Jugodeutsch, al to nemos tutumracima objasnit, kann man nix machen

meni glupo dodje kad pisem sa nasim covjekom na njemacki..

- - - Aktualisiert - - -

hajmo se zdogovorit, ko bude piso na ovim topiku na njemacki, leti vani :D

ko je za, ruku gore?? :D
 
Vele naši stari, nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar ne bu da nekak ne bu. Bu tak valjda i z ovim forumom. Nešće bi štel povedati am mu nejde nekak. A morti bu mu išle, će se spameti. Ki bi ga znal.
 
Ne bi se štel mešati, al zaštekal je čovek, totalno bnorel.

Mene ćeš uč't, bulju ti ga spalim. Eee, čojče, jebo te Vuk Drašković, eeee, kapiraš.
 
Vele naši stari, nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar ne bu da nekak ne bu. Bu tak valjda i z ovim forumom. Nešće bi štel povedati am mu nejde nekak. A morti bu mu išle, će se spameti. Ki bi ga znal.

Jeli to bre zagorski ? :grin:

- - - Aktualisiert - - -

salko_dinamitaš;3414152 schrieb:
Ne bi se štel mešati, al zaštekal je čovek, totalno bnorel.

Mene ćeš uč't, bulju ti ga spalim. Eee, čojče, jebo te Vuk Drašković, eeee, kapiraš.

Sta ste svi navalili na njega ko smrt na babu.... :grin:
 
Zurück
Oben