Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus Griechenland

Ρε παιδιά ηρεμιστε απλά την πλάκα μας κάνουμε μην το παίρνετε τόσο κατακαρδα το πράγμα. Εδώ στο φόρουμ μαζεφτικε όλοι η σάρα κε μαρα γέμισε καιμενα. Εγώ δεν ειμαι χρισαβγυτις αλλά αγαπώ την πατρίδα μου κε θα την υπεράσπιζω όσο ζω. Ο κάθε πικραμένος Αλβανός, τούρκος , Γιουγκοσλαβος που θέλει να βλάπση την Ελλάδα θα τον πάρει και θα των σηκώσει.
Δεν έινε δυνατόν με αυτούς να βγάλεις άκρη εδώ και χρόνια μας πατούν στον σβέρκο κι εμασ θα μας φαΐ η καλοσύνη.

Ο καθένας από εμάς μπορεί να γράφει την γνώμη του, εμένα μ αρέσει να ρίχνω μπηνιλικια. Ειμε στο φόρουμ όχι για να κανό φίλους αλλά να περνάω την ώρα κε να γράφω καμία μαλακια. Οποίος θέλει να με κρίνει πρώτα να κρίνει τον εαυτόν του και μετά εμένα.

Στελιος

- - - Aktualisiert - - -




Τα λόγια μας έφαγαν όλα τα χρόνια. Βγάλαμε άκρη? Μας γάμουνε και εμείς σκύβουμε πιο χαμηλά. Παραδήγμα τα Σκοπιά, με το δημοκρατικό Νου και των διαλόγω φτάσαμε το αν θα όνομαστουν άνω η κάτω Μακεδονία. Οι Τούρκοι θα μας πάρουν την Θράκη και εμείς πσαχνουμε των διάλογο και χτίζουμε Τζαμνια αυτή γκρεμίσουν εκκλησίες και τις κάνουν Τζαμνια.

Orea....ksana diavase ti egrapses ston Nick.

Emena me diaferi pion enois me:"...alli to pezoun Ellines Edo"
xoris Plaka tora, pios edo den agapai kai ponai edo tin Ellada mas?
ia pes Onoma. Kai enoo pios Ellinas edo.
 
Orea....ksana diavase ti egrapses ston Nick.

Emena me diaferi pion enois me:"...alli to pezoun Ellines Edo"
xoris Plaka tora, pios edo den agapai kai ponai edo tin Ellada mas?
ia pes Onoma. Kai enoo pios Ellinas edo.


Οποίος εινε έλληνας δεν πιστεύω να θίγεται μ´ αυτά που γράφω. Εσεί θιγεσε όταν γράφω μερικοί που το παιζουν έλληνες? δεν αναφέρθηκα σε ονόματα
 
Οποίος εινε έλληνας δεν πιστεύω να θίγεται μ´ αυτά που γράφω. Εσεί θιγεσε όταν γράφω μερικοί που το παιζουν έλληνες? δεν αναφέρθηκα σε ονόματα
Essi den to egrapses afto? Doulevis kai tous Sinpatriotes oi iati kanis Tora pios?

Apache :
"rezilia atoma Meriki Edo pseftoellines. Afti i pseftoellines katastrefoun Edo ke xronia Tin ellada."
 
Essi den to egrapses afto? Doulevis kai tous Sinpatriotes oi iati kanis Tora pios?

Apache :
"rezilia atoma Meriki Edo pseftoellines. Afti i pseftoellines katastrefoun Edo ke xronia Tin ellada."


Da steht kein Name wer sich angesprochen fühlt kann ich nix dafür. Lieber lassen wir das Gespräch. Ich kenne dich nicht du kennst mich nicht.

Δεν δουλεύω κανέναν συμπατριώτη οι πραγματικοί συμπατριώτες με καταλαβαίνουν.

Αν μεγάλωσις λίγο ακόμη θα με καταλάβεις
 
Zurück
Oben