Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nur in türkischer Sprache

36719627_469421083468859_3289775452146630656_n.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=n0ZSwrzw-ps&feature=youtu.be

SÖZLER:
Unuttun Bizi Süleyman Ne işler açtın başıma Maliye ortak aşıma Tahsildar taktın peşime, aaahh!Unuttun bizi süleyman Dağıttın bizi süleyman
Mahvettin bizi süleyman Ayıp ettin be süleyman Vergiler gelsin, zamlar gelsinVar mı bunun izahi dersin ?Açığını fakir Öztürk mü versin ?Bilmiyorum, bilmiyorumNe olacak benim halim Ooo, merhaba, merhaba Süleyman beyHoşgeldiniz, hoşgeldinizNasılsınız, efendim, iyi misiniz ?Biz de iyiyizZat-ı alinize pansuman yapıyordukİyi ki geldiniz.Dostum, çok teşekkür ederizAyvayı yemiş vaziyetteyizMühim değil, iki seksen uzandıkSayenizde bittabiBeyim, her türlü şeye,Her türlü şeye ama vergi koydunuzUyuz olup kaşınmak, öksürmek, aksırmakTiksirme.. Acaba buna da vergi koydunuz mu ?Rica ederim buna vergi koymayınİstirham ederim, darbeden haberimiz olsunBizatihi ve de kütühibimin bundan haberim olmasını rica ediyorumHoşgeldiniz Biz bu gidişle tahmin etmiyorum ki Evlere, bacalardan girmeyeceğimizi kim temin edebilir ?Bakkal, çakkal elinde baltalarla bizi bekliyor, teşekkür ederizHaaa, bir şey söyleyeceğim. kelleyi korumuşsun, vergi koymamışsın. Hay allah razı olsun. ver elini öpeceğim.İmkanı yok, imkanı yok, elini öpeceğim.Nereye gidiyorsun süleyman ?Gitme, tüyme süleyman.Çok nutuklar çekiyorsunPaşanın koluna giriyorsun Sen bizi düşünmüyorsun, aaahh!Uyuttun bizi süleymanDağıttın bizi süleymanYatırdın bizi süleyman Nereye tüydün a süleyman Bu kazığı atan bize sensinTabii, şimdi halimize gülersinSen bizim sokaktan geçersinKazıkladın, kazıkladın Ne olacak benim halim Gülüyorsun şimdi zalimGülüyorsun, Şimdi; zalim

[smilie=to funny.gi:

[IMG]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44188856_2128194497433947_3288191640006557696_n.jpg?_nc_cat=109&oh=e2580e4d4ded4c91b24ac6a273984ab1&oe=5C51E392[/IMG]

Zurück
Oben