Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Transfers

Kod vas u HR izgleda da je postala moda, medjusobni prelazak igraca dvoje najvecih rivala nakon slucaja Nike Kranjcara koji je presao iz Dinama u Hajduk..hrgovic je iz regijona oko Splita, pa mi nije jasno zasto ce sada da obuce dres purgera :confused:

ovako nesta u Srbiji nezamisljivo..u istoriji Zvezde i Partizana je samo jedan igrac ikada presao iz Zvezde u Partizan, to je bila izdajicka picka Milko Djurovski :D

pozzz
 
Kod vas u HR izgleda da je postala moda, medjusobni prelazak igraca dvoje najvecih rivala nakon slucaja Nike Kranjcara koji je presao iz Dinama u Hajduk..hrgovic je iz regijona oko Splita, pa mi nije jasno zasto ce sada da obuce dres purgera :confused:

ovako nesta u Srbiji nezamisljivo..u istoriji Zvezde i Partizana je samo jedan igrac ikada presao iz Zvezde u Partizan, to je bila izdajicka picka Milko Djurovski :D

pozzz

Sportlich kann man ja Hajduk nicht mehr als Rivalen sehn :cool:
 
Sukaj aramıza katıldı
Sukaj aramıza katıldı
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Transferde hareketliliğini sürdüren takımımız son olarak Arnavut santrafor Sukaj’ı renklerimize bağladı. Vllaznia takımından transfer ettiğimiz 21 yaşındaki Xheyahir Sukaj ile bir yılı opsiyonlu 3 yıllık anlaşma sağladık.
Genç oyuncu sağlık kontrolünden geçtikten sonra takımla birlikte yeni sezon hazırlık çalışmalarımıza katılacak.

[/FONT]

 
warum postest dann einen text auf türkisch du neunmalkluger??

übrigens bin von den fidji-inslen ;)
 
Zurück
Oben