Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Transfers

Busic und Kalinic

aber die zwei der proloserbe und antistürmer und der ewige rückkehrer will sicher keiner von uns in unserer mannschaft haben, solche bauern gehören nur zum bauern- und proletenverein DINAMO ZAGREB

ja ja,wie jedes jahr in der saisonvorbereitung klopfen die hajduk fans massenhaft sprüche,die spätestens nach dem 2.spieltag und einer auswärtsniederlage in cakovec oder pula blitzartig verstummen.

ich muss mich also nur etwas gedulden....::lol:
 
Klasnić u Nantesu za dva milijuna eura plaće plus premije, kuća i auto!

Za francuske prilike transfer koji je ostvario Klasnić je upravo fantastičan. Čak toliko da su mnogi operateri mercata ostali iznenađeni izdašnošću predsjednika Nantesa!
Oko 14 sati je doletio u Pariz i sjeo za stol s predsjednikom Nantesa, bogatim Poljakom Valdimirom Kitom. S jedne strane Klasnić i njegov odvjetnik, s druge strane čelnik Nantesa i agent FIFA-e Olivier Sylvain…
Nakon nešto više od dva i pol sata razgovora i na papir složenih osnovnih paramatera ugovora, Ivan Klasnić potpisao je predugovor za francuski Nantes. U protokolu stoji da će Klasnić u četvrtak doći u Nantes na liječnički pregled i odmah nakon toga potpisati ugovor na četiri godine. Po tom „papiru“ hrvatski će reprezentativac zarađivati 2 milijuna eura plaće neto plus premije, a dobit će kuću i automobil na raspolaganje!
Za francuske prilike transfer koji je ostvario Klasnić je upravo fantastičan. Čak toliko da su mnogi operateri talijanskog mercata ostali iznenađeni izdašnošću predsjednika Nantesa sumnjajući na dimenziju transfera zbog stroge fiskalne politike u toj zemlji. No Klasnić je očito bio prvi izbor Kite i najveći mamac za navijače kluba koji će napuniti stadion u Nantesu na povratku u Lige one.…
Klasnić nije htio davati izjave glede potpisanog predugovora preciziravši da će praktični dogovor biti definitivan kad u petak potpiše ugovor. No u pitanju je samo formalnost i predstava za medije koji će, bez sumnje, u Nantesu Klasnića dočekati kao najveću senzaciju prijelaznog roka!
So nachdem es Komplikationen mit Wigan gab, konnte sich Klasnic mit Nantes einigen und wechselt nun nach Frankreich.

get_slika_varijacija.php


Klasnić u Nantesu za dva milijuna eura plaće plus premije, kuća i auto!
 
So nachdem es Komplikationen mit Wigan gab, konnte sich Klasnic mit Nantes einigen und wechselt nun nach Frankreich.

get_slika_varijacija.php


Klasnić u Nantesu za dva milijuna eura plaće plus premije, kuća i auto!
Klassse, dass er nen Verein gefunden hatt,nach der geschichte die ihm passiert ist, wäre ich auch nicht in Bremen geblieben.

Ich hätte ihn gerne weiter in der Buli gesehen, Hannover hatte ja auch Interesse aber naja..

Er war ja der 1. Spieler der mit einer anderen Niere an einer Europameisterschaft teilgenommen hattt.

Wahrscheinlich erhält er auch die Nummer 17:toothy2::toothy2:
 
nöööööööööööö
seit 1995 oder so ists mein favourite gemeinsam mit auxerre in fra

rate mal welchen verein ich in england bevorzuge?
 
Zurück
Oben