Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

winke winke

pomaze bog chika....wurd auch mal wieder zeit ... hab an dich gedacht.....eigentlich denk ich an jede ....:mrgreen:
 
HAHAHAHAH djavoleeeeeeeee ♥♥♥♥

kako si mi?`staaa ima novo? jesii se udalaaaaa?? :lol:

:D ja sam andjeooooooo ^^ jooooj ma kakva udaja :p jos uvek nisam nasla nesto pametno da ga zajebem :p
a tiii ??? jesi se ti udala ???? :D ma evo nema nista raduckam malo pa mi dosadno bilo pa se setila tebeeeeeee :babsi: :D

- - - Aktualisiert - - -

chickaaaaa......schön das du wieder da bist. hoffentlich nicht wieder so kurz [smilie=heart fill :[/QUOTE]


jaaaaaa *freuuu* ne ne beleib euch jetzt länger erhalten :p so lang mich nicht einer dieser freaks sperrt :p :love10:

- - - Aktualisiert - - -

vidi vidi ko nam se vratio :D

pa gdje si bre bosanko


komaaa pa morala sam se vratiti kad si naso curu i nemas vise vremena za mene :( *heuuuulll* :D

- - - Aktualisiert - - -

das war doch die mit diesem weltberühmten abschiedspost...


hahaha jo jo :D seither war ich aber schon paar mal wieder da :p und hab a bissi rumgegeistert ^^ weist ja drogen und so :p

- - - Aktualisiert - - -

curi iz gradiske... (bosanske) albancino jedna :D


koja li te gradiska spopala crniii komaaa :p sram te bilo posle tolikog alkohola vise neznas ni odakle sam jaooooj

- - - Aktualisiert - - -

Oh nein, am besten verpiss dich wieder.

ah leck mich doch einfach am heck :p
den gefallen tuh ich dir sicher nicht :p
 
pomaze bog chika....wurd auch mal wieder zeit ... hab an dich gedacht.....eigentlich denk ich an jede ....:mrgreen:


:confundido: wer bist denn du ....


bog ti pomogo :p


:121: kad ti ja dadnem drugeee :p


brate jesi li se ti vec jednom ozenio :D vreme ti je stize te penzija ^^

- - - Aktualisiert - - -

salko_dinamitaš;3543669 schrieb:
A da je pametan neš ga ni moć zajebat.
Al to vragovi žemski ne razume.


ma pokusavaju oni mene godinama zajebati pa se nedam :D
pa u tome i jeste poenta :p do sad je svaki hteo :p znaci je ludddd luddd LUUUUDDDDDD :D
 
:confundido: wer bist denn du ....


bog ti pomogo :p


:121: kad ti ja dadnem drugeee :p


brate jesi li se ti vec jednom ozenio :D vreme ti je stize te penzija ^^

- - - Aktualisiert - - -




ma pokusavaju oni mene godinama zajebati pa se nedam :D
pa u tome i jeste poenta :p do sad je svaki hteo :p znaci je ludddd luddd LUUUUDDDDDD :D

mensečini da svako ko proba s tobom po difoltu spada pod kategoriju 'izgorio po glavi'.
znači, tvoja potražnja za pametnom mladiću je sizifov posa. igraj loto, prije će ti se na lotu posrećit.
al nisu ni ludi loši. da se nač po koji dobar baraba.
 
:D ja sam andjeooooooo ^^ jooooj ma kakva udaja :p jos uvek nisam nasla nesto pametno da ga zajebem :p
a tiii ??? jesi se ti udala ???? :D ma evo nema nista raduckam malo pa mi dosadno bilo pa se setila tebeeeeeee :babsi: :D

HAAAAAAAHAHA neces ni naci nesto pametnooo :lol:

maa jok bonaaa kakvii jos sam jaa mladaa za too :D ma daaa nemoj da mi se izvlacis tuu kaoo sjetilaa se menee.....:babsi:
 
salko_dinamitaš;3543674 schrieb:
mensečini da svako ko proba s tobom po difoltu spada pod kategoriju 'izgorio po glavi'.
znači, tvoja potražnja za pametnom mladiću je sizifov posa. igraj loto, prije će ti se na lotu posrećit.
al nisu ni ludi loši. da se nač po koji dobar baraba.

ko sto pevaju goci i zare ..ba ba barabaaa uvek je u modiiiii nemoj pobrooo to curama godiii :p

- - - Aktualisiert - - -

HAAAAAAAHAHA neces ni naci nesto pametnooo :lol:

maa jok bonaaa kakvii jos sam jaa mladaa za too :D ma daaa nemoj da mi se izvlacis tuu kaoo sjetilaa se menee.....:babsi:


pa ja se tebe uvekkk setimmm pitaj franjuuu :p hihi :babsi: e moramo se sad mal was ausmachen da idemo gscheid party machen :D
 
Zurück
Oben