Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Zmajevi

Spaha kaze vako " ...i hvala onima koji su protiv nas, jer bez njih mozda nebi bilo vako"



:bih4:

:hurrhurr:
 
Neben Dzeko ist Tomislav Piplica aus Bugojno unser Mann, guter Towarttrainer deswegen ist Begovic so ein guter Torwart.

Klar ist Piplica unser Mann und eine Legende, ich weiß ihn zu schätzen, aber Begovic und seine Leistungen gab es vor Piplica und da haben die Trainingseinheiten die paar mal im Jahr mit Piplica standfinden am wenigsten Einfluss.

Hier tröste Piplica Dzeko :(

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.



Ps. Warum wurde Dzeko gesperrt?
 
Pismo čitaoca
Zbogom prijatelju, sjeti nas se ponekad, znam da hoćeš

Izvor:
Objavljeno: 16.10.2013 - 20:08

Nisam ga baš mnogo poznavao, ali bilo je dovoljno da shvatim kakav je čovijek. Ako sam išta naučio o humanosti, naučio sam od njega - Hasiba. I sad, sad ga više nema.
> Piše: Elvedin Hasanagić
Znaš prijatelju, jednom mi je neko rekao: "Heroji ne umiru, oživljavaju ih njihova djela"...Hmmm možda neki koji te nisu poznavali sad se pitaju koja su to djela....Ehh kad bih sad sve mogao nabrojati uradio bih to draga srca, ali ovdje je premalo mjesta za to....

Umjesto da se radujemo našim Zmajevima, Bosni, Brazilu sa lica nam je iznenada nestao osmijeh, te prerastao u tugu....Zapitam se: Brate, postoji li objašnjenje zašto si otišao tako rano, pa u mislima i dobijem odgovor, ne postoji. Ostat će samo jedna uspomena u raji iz Ljutoga kraja, i zahvaljujući toj uspomeni zauvijek ćeš živjeti u nama.

Na koncu ovog svega moram ti reći da si uspio u nečemo što do sad niko nije....Ujedinio si cijelu Bosansku Krajinu. Svi mi koji ostajemo iza tebe sjećat ćemo se svakog trenutka provedenog s tobom, svake utakmice. Najviše ćeš u sjećanju ostati onima kojima si pomogao....Znaš ti dobro, znaš onog dječaka iz Cazina ???? Znaš li onu porodicu iz Bosanske Otoke koju smo prije neki dan otišli posjetiti i upitati šta im je potrebno zaa obnovu krova. Brate, ovim ljudima ćeš uvijek ostati urezan u srce i u misli.

Prijatelju moj dragi, uvijek si govorio da u životu treba biti dobar, da bi se dobro tebi vratilo...Nezz šta biješe s tobom, možda si im negdje gore zatrebao....Ne znam!...

Dragi prijatelju gdje god da se sad nalaziš, sjeti nas se ponekad....Znam da hoćeš, jer ti si bio heroj, a heroji ne umiru sve dok su živa njihova djela.......

Zbogom prijatelju, sjeti nas se ponekad, znam da ho?e?
 
Zurück
Oben