Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Erdogan: Kosovo ist zu klein, um über den Islam zu reden

Kriv je onaj koga Bozija kazna stigne...a stizala je jedne i druge u svoje vrijeme...shvatices ovo nekad...



Ne sirim ja laz ni mrznju... jesam li ja rekao da te mrzim??? Naprotiv prijatelju, islam u danasnjim Bosnjacima je sarenilo koje cini nase prostore bogatijim
po razmisljanju, po kulturi, po tradiciji.... Ne pripadam ja nekim tamo sovinistima i slc. no, samo ukazujem na razmisljanja i razlike u njima !!!!

Niko nije rekao da Bosnjaci ne postoje (danas), jer dolaze vremena kada se nacije radjaju...tako je doslo i vrijeme Bosnjaka u BiH.

Ali isto tako ti MORAS da shvatis da moji predci zive u BiH stotinama godina i nisu Bosnjaci i nisu muslimani i nisu bili Bogumili !!!!

Kontas li ti sta ja pisem ?



Bozija kazna koga da stigne? Jesmo li mi kao narod ili nasi lideri ikad imali plan kako da smanjimo broj "srba" u BiH?

Zalosna su ta tvoja sovinisticka izlaganja.
 
Draga Bambi pa sta mislis odakle mu, i da li stvarno mislis da tako ne uce u skolama? De zamisli sta bi se desilo ako neko od Bosnjaka tvrdi da nema ni Srbije kao drzave a ni Srba u njoj jos ne daj boze da poticu od njih. Jos ovaj gospodin prica u ime svog naroda, sramotno i zalosno, ta retorika podsjeca na osudjene u Haagu. Sjecam se jos kako je Plavsicka pricala kako su Bosnjaci degenerluk i kako im fale geni da postanu ljudi. Pfuj

pa bas ti to kazem, nacisto sramotno da ima nekih koji tvrde da je Bosnjastvo rezultat rata. A posebno kad se tu retoriku koristi da se ubjedjiva narod sta jesu i sta nisu.

- - - Aktualisiert - - -

könnt ihr mal deutsch schreiben?

lern bosnisch, wahlweise auch kroatisch oder serbisch. aber am besten bosnisch :^^:
 
pa bas ti to kazem, nacisto sramotno da ima nekih koji tvrde da je Bosnjastvo rezultat rata. A posebno kad se tu retoriku koristi da se ubjedjiva narod sta jesu i sta nisu.



sorry, nisam te dobro razumila. Koja tuga moja bambi, jos mlad narod a tako .. ne znam stvarno, nemam vise ni rijeci :(
 
Zurück
Oben