Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Erdogan: Kosovo ist zu klein, um über den Islam zu reden

Vir einigen Wochen hat er noch solche Threads eröffnet über Bosnjani und Bogumillen. Jetzt zeigt er sein wahres Gesicht.



Hab ich gleich gewusst, man hat alles herauslesen können, kako ga nije samo sramota svog neznanja, misli nama ovdje provaljivat. Takve treba preko Drine poslat doma, i mirna Bosna. I to mislim ozbiljno.
 
Hab ich gleich gewusst, man hat alles herauslesen können, kako ga nije samo sramota svog neznanja, misli nama ovdje provaljivat. Takve treba preko Drine poslat doma, i mirna Bosna. I to mislim ozbiljno.

slazem se s tim. Jedna je stvar da se to siri po nekom bf-u, ali druga je stvar da se to i uci u nekim skolama.
 
Pa ti si pokupio sve provale i sav smijeh svijeta.

Mehr werd ich auf das von dir geschriebene nicht eingehen, nur eins noch:

Nikad, i zapamti nikad .... Bosnjaci nece biti Srbi, ni Hrvati ni nesto trece. Nisu oni krivi za nista, nego takvi kao ti.

Kriv je onaj koga Bozija kazna stigne...a stizala je jedne i druge u svoje vrijeme...shvatices ovo nekad...

Sta vi srbi tvrdite boli nas kurac, shvatite jednom. A da su bosnjani postojali i bosancica je dokazano davnih dana. Molio bih te da ne siris lazi i mrznju. Hvala.

Ne sirim ja laz ni mrznju... jesam li ja rekao da te mrzim??? Naprotiv prijatelju, islam u danasnjim Bosnjacima je sarenilo koje cini nase prostore bogatijim
po razmisljanju, po kulturi, po tradiciji.... Ne pripadam ja nekim tamo sovinistima i slc. no, samo ukazujem na razmisljanja i razlike u njima !!!!

Niko nije rekao da Bosnjaci ne postoje (danas), jer dolaze vremena kada se nacije radjaju...tako je doslo i vrijeme Bosnjaka u BiH.

Ali isto tako ti MORAS da shvatis da moji predci zive u BiH stotinama godina i nisu Bosnjaci i nisu muslimani i nisu bili Bogumili !!!!

Kontas li ti sta ja pisem ?
 
Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno



„U ovoj zemlji svaka laž na kraju postaje istina." Dobrica Ćosić

:lol: pa vi slusajte srpske izmisljotine, oni ustvari istoriju i nemaju, 500 godina ni A se culo nije od njih pa su kad su Osmanlije otisli poceli da stvaraju neke mite i nepostojecu istoriju, malo slazi tu malo dodaj ovamo i eto srpske istorije.

 
Kriv je onaj koga Bozija kazna stigne...a stizala je jedne i druge u svoje vrijeme...shvatices ovo nekad...



Ne sirim ja laz ni mrznju... jesam li ja rekao da te mrzim??? Naprotiv prijatelju, islam u danasnjim Bosnjacima je sarenilo koje cini nase prostore bogatijim
po razmisljanju, po kulturi, po tradiciji.... Ne pripadam ja nekim tamo sovinistima i slc. no, samo ukazujem na razmisljanja i razlike u njima !!!!

Niko nije rekao da Bosnjaci ne postoje (danas), jer dolaze vremena kada se nacije radjaju...tako je doslo i vrijeme Bosnjaka u BiH.

Ali isto tako ti MORAS da shvatis da moji predci zive u BiH stotinama godina i nisu Bosnjaci i nisu muslimani i nisu bili Bogumili !!!!

Kontas li ti sta ja pisem ?

Tvoji su dosli 500 godina poslje bosnjanina iz kosova i crne gore. Ne seri vise.
 
Kriv je onaj koga Bozija kazna stigne...a stizala je jedne i druge u svoje vrijeme...shvatices ovo nekad...



Ne sirim ja laz ni mrznju... jesam li ja rekao da te mrzim??? Naprotiv prijatelju, islam u danasnjim Bosnjacima je sarenilo koje cini nase prostore bogatijim
po razmisljanju, po kulturi, po tradiciji.... Ne pripadam ja nekim tamo sovinistima i slc. no, samo ukazujem na razmisljanja i razlike u njima !!!!

Niko nije rekao da Bosnjaci ne postoje (danas), jer dolaze vremena kada se nacije radjaju...tako je doslo i vrijeme Bosnjaka u BiH.

Ali isto tako ti MORAS da shvatis da moji predci zive u BiH stotinama godina i nisu Bosnjaci i nisu muslimani i nisu bili Bogumili !!!!

Kontas li ti sta ja pisem ?

Übersetzung wäre nicht schlecht ;).
 
slazem se s tim. Jedna je stvar da se to siri po nekom bf-u, ali druga je stvar da se to i uci u nekim skolama.

Draga Bambi pa sta mislis odakle mu, i da li stvarno mislis da tako ne uce u skolama? De zamisli sta bi se desilo ako neko od Bosnjaka tvrdi da nema ni Srbije kao drzave a ni Srba u njoj jos ne daj boze da poticu od njih. Jos ovaj gospodin prica u ime svog naroda, sramotno i zalosno, ta retorika podsjeca na osudjene u Haagu. Sjecam se jos kako je Plavsicka pricala kako su Bosnjaci degenerluk i kako im fale geni da postanu ljudi. Pfuj
 
Zurück
Oben