Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Gotovina, sein wahres Ich

Da sam bar toliko zaostao kao ti, nebi se morao bavit stim, kad trebam ic na wc.

Covce :D,prikini ,rasut cu te ki vricu mandarina .

Sto se vi Anti-Gotovnjaci toliko hvatate na udicu ,oko toga ,da li je Gotovina bio glavni Zapovjednik u juznom sektoru .

Da bio je ,ali sa direktivom odozgo ,sto znaci ,da njegova rijec nije bila zadnja .

Sto on moze tu uradit ,letit iza svakog vojaka i gledat kad ce isti ici na pisanje ,da nedaj Vraze ,ne popisa koga .

To nije bilo moguce ,uostalom,kad odozgo od Bobetka ili bilo koga dodje zapovijed ,nema on tu nista za mijenjat ,ima samo postupit po zapovijedi i tocka ,bez obzira je li on General ili nije .

Svakako da je zalosno ,da su civili ,pa makar i srpski izginuli ,jbg.nisu oni nista krivi ,trebalo ih se pustit da izadju u miru ,samo da ostave puske pokraj ceste ,koje su imali evtl.sa sobom ,a moze bit da nisu svi niti imali oruzje ,samo poneki.

U svakoj vojsci imas olosa i pljackasa ,pa tako niti nasa vojska nije od toga bila izuzeta i moram priznat ,ne znam kako bih ja reagirao ,kada bih viodio da mi pijani suborac tamo nekoga maltretira ili nedaj Boze nekoga hoce da ubije ,ne znam stvarno kako bih postupio.

Sto da mu radim ,da pucam u njega ,pa da me sa ledja njegovi pajdasi koknu ,jbg.nije lako i ovo je misao za malo dublju diskusiju.
 
Sljivancanin hat als er rauskam gesagt Gotovina hätte sich beim Hofgang immer zurückgezogen um zu beten bzw. zu Gott zu reden.
Hat wohl auch ansonsten nur Worte des Lobes für sein anständiges und kollegiales Verhalten gehabt, zumindest wurde das in den russischen Medien so wiedergegeben.
 
Zurück
Oben