Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Hajduk Split - Majstori sa mora - Die Meister vom Meer

E pa vi ste bome prvi po dobivanju po picki od cetnika.
Bio sam u Zagrebu sad dva tjedna, o debilizmu necemo pricat :lol:
Tablica je nebitna, dok Mamic nad njom vlada, kao sto sam ti reko i prije ;)

...ne brini za nas...to je nasa ludost...krecemo u soru protiv brojno jaceg protivnika (koji bez noza ne zna) i tu dobijemo po picki...to je zivot...bitno da lekic i kompanija redovno bjezu od nas :^^:...

...da mamic i tablica...da nije njega gdje bi ajduku bija kraj?!...i barcelona bi drhtila zbog vas :haha:...
 
...ne brini za nas...to je nasa ludost...krecemo u soru protiv brojno jaceg protivnika (koji bez noza ne zna) i tu dobijemo po picki...to je zivot...bitno da lekic i kompanija redovno bjezu od nas :^^:...

...da mamic i tablica...da nije njega gdje bi ajduku bija kraj?!...i barcelona bi drhtila zbog vas :haha:...

Jel se sjecas Partizan-Dinamo u Svicarskoj ?
Kad su se vasi poceli kurcit na terenu pa su popusili i to kako, bez nozeva, u istom broju.

I ne seri govna, pa na tekmama vas nema 20, Torca vas zadnji put vidila kad je svama stojala na Maksimiru, i navijala protiv ove kriminalne komunjare :lol:

Naravno nebi Barca drhtala, ali bilo bi barem opet nekog rivalstva pravog. Ovo je prcija...
 
Jel se sjecas Partizan-Dinamo u Svicarskoj ?
Kad su se vasi poceli kurcit na terenu pa su popusili i to kako, bez nozeva, u istom broju.

I ne seri govna, pa na tekmama vas nema 20, Torca vas zadnji put vidila kad je svama stojala na Maksimiru, i navijala protiv ove kriminalne komunjare :lol:

Naravno nebi Barca drhtala, ali bilo bi barem opet nekog rivalstva pravog. Ovo je prcija...

...gledaj opet snimke pa ces vidjeti kako 2 ili 3 isli u soru protiv 15-20 ljudi...

...to sto nas nema na makismiru (iz dobro pozmatih razloga) ne znaci da nas nema...

...prcija ili prcije su vam uprave bile koje su vas doveli do danasnje situacije da bi za prezivjeti poceli prodavati jogurt, kikiriki i sta ja znam vec...igracki sto valja (ono sto je potrebno za borbu na vrhu) se prodaje za kunu i pol...gledaj samo proslu sezonu...do prosinca ste bili uz nas i rijeku na vrhu...pa prodali 2-3 kljucna igraca a na kraju opet mamic kriv sto vam cak i drugoplasirana rijeka bijezi ko roadrunner...
 
...gledaj opet snimke pa ces vidjeti kako 2 ili 3 isli u soru protiv 15-20 ljudi...

...to sto nas nema na makismiru (iz dobro pozmatih razloga) ne znaci da nas nema...

...prcija ili prcije su vam uprave bile koje su vas doveli do danasnje situacije da bi za prezivjeti poceli prodavati jogurt, kikiriki i sta ja znam vec...igracki sto valja (ono sto je potrebno za borbu na vrhu) se prodaje za kunu i pol...gledaj samo proslu sezonu...do prosinca ste bili uz nas i rijeku na vrhu...pa prodali 2-3 kljucna igraca a na kraju opet mamic kriv sto vam cak i drugoplasirana rijeka bijezi ko roadrunner...

Gledo sam snimke. Vidim isti broj, vidim kako vi bjezite i ostavljate svoje.
Nisu Srbi krivi sto idete u soru pa bjezite nakon 2 sekunda i dopustate da skacu vasima po lubanjima.
Ko i u ateni, pa ima cak na videu kako lik jauce "nemojte nemojte ostavili me decki".

I ne kenjaj mi o upravi i dugovima.
Franjo je Croatii trpo' para u guzicu, ko sto srbi boysima kurac.
Sto mislis sto se prodaje pametnjakovicu ? Hajduk je u dugovima bio, dugove koje su nam stvarali nasi "Mamici".
Danas ih nema vise, nas je Hajduk i dugovi nestaju.
A Mamica stize polako pravda, i nakon tog cemo opet pricat o tablici.
 
...:haha: onda ne gledas dobro...mi smo jedini koji idemo u soru kad nas je manje...za razliku od drugih...

...vi ste slijepi debili koji ne vide (ili ne zele?!) da je hajduk igracki los zbog vlastitih "mamica"...ali neka...svi su vam drugi krivi...:)...
 
Zurück
Oben