Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Izbori 2012

Imao sam Namjeru da ti odgovorim ali pošto vidim da podržavaš Radončića i politički... nema Potrebe :D

I ne ložim te nego imam Pravo kao Posmatrač da izbacim koji ironični Komentar ;)

Ta njegova Fraza koju ponavlja u svakoj Emisiji "Imamo 500.000 nezaposlenih u Zemlji" već postaje Kult jer da to kaže neko koji Igra Golf sa Narko-Bossovima iz Regiona kao Djukanović, Kelmendi, itd. a ovamo se zalaže za bolju Budućnost BiH...

Na njegovim političkim Kampanjama se vijore i Bošnjačke Zastave iz Srbije i Crne Gore tzv. Sandžačke jer su se nakon Prestanka Rata samo u Sarajevo naselili oko 100.000 Sandžaklija koji mu sa vremenom na vrijeme služe kao Municija u Izborima...

Za mene i mnoge je taj Čovjek Kriminalac i nebih trebao biti toliko izdizan u Nebo od naivnih i frustranih bivših Glasača SDA. A to što kažeš izbacuje Urednike koji Napadaju SDA u Korist SBB je glupost. U svim Emisijama se ograđuje od favoriziranja Avaza od SBB ali ko te Novine ili Website čita redovno zna da Avaz samo napada Stranke koje neće sa Radončićem u Koaliciju.

Prijatno

Sorry, ne daj Bože da ja podupirem Fahrudina...
Zna se koje on, zna se čemu služi Avaz....
Nisi shvatio šta sam namjeravao da kažem !!!

Ja nemam političkog favorita u BiH, jer se nažalost pokazalo da su
svi isti, na početku karijere su i nekako ok, ali najkasnije kada dođu
na vlast, onda pokažu pravo lice....

Jedina opcija koja mi se bar do sada dopada su šetači iz Banja Luke,
pokušaj građanske opcije da se riješi državne mafije...
Park je na


Što se mene i Avaza tiče, radije bi na private, tamo me pitaj... :)
Jer postoje stvari koje su na prvi pogled ne razumljive :)
 
Ja nemam namjeru ici dole za izbore, znam da ce nekoliko iz moje rodbine i familije ici ali meni to nema smisla jer ja uopste vise ne zelim se vratiti u Bosnu.

Al kada bi birao onda partije koje naglasuju da su za sve Bosance i Hercegovce, dakle za sve gradjane BiH.
Za time i da su i protiv "etnicke" seperacije. (npr. na skolama)
 
Ekstra za InsiderNP :)



Najnovije vijesti iz ‘Fildzan lige’.


Povodom izbora Fahre R. za ministra sigurnosti, web stranica stranke SBB BiH je zatrpana cestitkama i pitanjima iz inostranstva.

Izdvajamo samo nekoliko...

Pitanje iz Plava:

Sluzio sam vojsku u Sarajevu 1979 godine, i htio bih da stupim u kontakt sa curom sa kojom sam se vidjao dok sam bio u ugostiteljskom objektu-Drina. Mozete li mi pomoci?

Odgovor: Da, ali jos uvijek cete morati da je placate po satu.

Javljam se iz Gusinja, pola moje familije je otislo sa najlon kesama u Sarajevo, sto i ja planiram. Mene interesuje hocu li moci da razgovaram na bosanskom jeziku u vecini sarajevskih opstina koje namjeravam da posjetim.

Odgovor: Da, ali cete prvo morati nauciti bosanski.

Pitanje iz Foce:Hocu li moci da vidim medjede i jazavce na ulici?

Zavisi po kojim dijelovima grada se krecete. Ako budete u blizini jazbina i brloga kao sto su Skupstina i Predsjednistvo BiH, hocete.

Mujo iz Hjustona:Maj nejm iz Mujo d' plama ili vodoinstalater sa iskustvom. Lajkovo bih da znam kad je Fa'rin brzdej. Misovao sam prosli, jer sam bijo u hospitalu. Dogovi me izujedali pri povratku iz sitija. Nije bilo nijednog frenda da mi helpuje.
 
zato se lepe Žene ne bave Politikom :^^:

eeee brate, sta bih dala da te opalim jednom kako treba :^^: :hug:

OT:
Ne znam sta imaju glasati dijasporci, plekaju se svugdje gdje im nije mjesto. Idu dole maksimalno dva put godisnje a hoce narodu pricati sta im prije, ptuh. Ako bih jos imala nas pasos i neko bih me gonio da glasam, odlucila bih se za "Nasa Stranka". Jebe mi se za bosnjake, hrvate i srbe, oni su za bosance u cjelini.
 
ivka_babic.jpg


sda-plakata-kopnjic.jpg

Das sind doch Fakes oder?

Gut das oben sieht echt aus aber die beiden drunter?

- - - Aktualisiert - - -


E tako je! Zato nek oni dole biraju.
 
eeee brate, sta bih dala da te opalim jednom kako treba :^^: :hug:

OT:
Ne znam sta imaju glasati dijasporci, plekaju se svugdje gdje im nije mjesto. Idu dole maksimalno dva put godisnje a hoce narodu pricati sta im prije, ptuh. Ako bih jos imala nas pasos i neko bih me gonio da glasam, odlucila bih se za "Nasa Stranka". Jebe mi se za bosnjake, hrvate i srbe, oni su za bosance u cjelini.

e kad se budeš nekada kandidovala za HDZ ili SDA onda će ta rečenica biti irelevantna ali do tad :^^:

šta misliš hoćel me pustit da glasam ako im pukažem probušeni bih pasoš :D
 
Mislim da bi nam svima sa Ekremom bolje bilo, ovo ja obiljno kazem, ali i on bi se povario nakon nekog vremena

Nema bre dobrog politicara na balkanu, to ce nam uvek biti boljka
 
Zurück
Oben