Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Kreuz über Sarajevo

NE krstu na Zlatištu!!! NE zloupotrbi vjere i vjerskih objekata, mržnji, prijetnji i sijanju straha po Sarajevu!!



Po(STAVIŠE) oni,velikosrpski genocidaši, kriminalci i šatro vjernici, na Zlatištu, iznadSARAJEVA i RODITELJIMA UBIJENE DJECE SARAJEVA i gradu Sarajevu,zdanje nalik na krst, kako bi se, u imesrpskog BOGA mržnje i pravoslavne vjere, svetili gradu kojeg

su UBIJALI pune 4godine, i nisu uspjeli da ga ubiju!!!

Sredinom 2007. godine sam, kao normalna građanka,rođena Sarajka, u svoje ime, ali i u ime Djece i Mladih ljudi koji su pobjegli od srpske smrti, tenkova s Trebevića i snajpera s Zlatišta, reagovala na najavuBranislava Dukića, bosanskog Pravoslavca koji
laže
sam sebe ali i sve drugeljude oko sebe, a koji je najavljivao izgradnju krsta baš na Zlatištu.
U direktnoj komunikaciji preko video linka ustudiju Hayat TV sa urednikom Centralnog Dnevnika, uvaženim novinarom
SenadomHadžifejzovićem, sam mu rekla da to nije uredu, odnosno da ne bi trebaloprovocirati građane Sarajeva, posebno
Bošnjake čiju
su djecu ubijali svimoružjem srpski vojnici, odnosno, oni koji su počinili genocid u Sarajevuubijanjem više od 1621 dijete!
 
Es ist einfach nur grotesk, auch ohne Kriegsnachwirkungen, voll übertrieben, wie eine Karikatur

Ma sve to vise nema veze sa vjerom i zdravim razumom, a niti ce to imati podrsku vecine srba iz tog regiona.

Dvije zavarene cijevi podignute preko noci iznad Sarajeva nisu dovoljno dostojanstvene da predstavljaju niti jednu zrtvu, a predstavlja cistu provokaciju za drugu stranu. U stvari ovo nije nista novo, tj. ovo je tipicna predizborna kampanja koju vec decenijama provode stranke kojima je interesu da manipuliraju strahom i izbjegnu razgovor o cinjenici da te porodice zrtava (i mnogi ostali) nemaju posla i jedva prezivljavaju.
 
Zurück
Oben