Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Kroatische Musik

Pa sto, dobar je taj Opa ,voli zajebanciju i ostalo ;).

Kraljevi ulice ,heissen die oder so .

Das sind Leute,Musiker,die noch die Kunst des Musizierens verstehen und auf eine besondere Art die Zuschauer begeistern.

YouTube - ‪Kraljevi Ulice - Zuta kola‬‏

Sto kazes,star si za zenidbu ,pa nisi valjda preko 40 godina ,pa niti onda nije kasno ;)
Smijesno je, ali za mene on nepase ... zato sto je pjesma pre dobra =)

Da da znam, zato sam i rekao da su "Straßenkönige" kraljevi ulice =)

Nisam 40, imam samo 24 godina ali ... hej ti znas sta ja mislim =) dole vec moram imat minimalno 3 djece i zenu =) i kucu i sta ja znam ;)

Ich hör mir die Lieder heute Abend mal an, bin auf Arbeit, kann gard nicht hören ;)
 
Regica, bus nešto rekla?
- Zakaj Dudek?
- Pa nabil sam ti ga ne
- Zbilja !?...onda...ooohhhh
 
Smijesno je, ali za mene on nepase ... zato sto je pjesma pre dobra =)

Da da znam, zato sam i rekao da su "Straßenkönige" kraljevi ulice =)

Nisam 40, imam samo 24 godina ali ... hej ti znas sta ja mislim =) dole vec moram imat minimalno 3 djece i zenu =) i kucu i sta ja znam ;)

Ich hör mir die Lieder heute Abend mal an, bin auf Arbeit, kann gard nicht hören ;)

Ma ko ih jebe dole ,budi ono sto jesi i ponasaj se normalno .

Mentalitet se i tamo izmijenio djelomice ,tako da je to sve isti ku.

Trebas se onda ozenit ,kada ti mislis da je doslo vrijeme,a ne kako to drugi misle.

YouTube - ‪Vatrogasci - Zenicu te ja (Ne diraj)‬‏
 
Ma ko ih jebe dole ,budi ono sto jesi i ponasaj se normalno .

Mentalitet se i tamo izmijenio djelomice ,tako da je to sve isti ku.

Trebas se onda ozenit ,kada ti mislis da je doslo vrijeme,a ne kako to drugi misle.

YouTube - ‪Vatrogasci - Zenicu te ja (Ne diraj)‬‏
Ma znam, tako cu i napravit =) ali htjeo sam to samo recit, zato sto je smijesno i oni voli diskutirat ... "ma dragi moj imam curu za tebe, ona ce sutra dolazit, ajde idi malo van i pricaj s njom =)" itd hehe ;)

Hvala ti za thread, radi tebe imam sad par novi CD, bas super ;) i stolzer kroate isto, ali on nije vise ovdije.
 
Ma znam, tako cu i napravit =) ali htjeo sam to samo recit, zato sto je smijesno i oni voli diskutirat ... "ma dragi moj imam curu za tebe, ona ce sutra dolazit, ajde idi malo van i pricaj s njom =)" itd hehe ;)

Hvala ti za thread, radi tebe imam sad par novi CD, bas super ;) i stolzer kroate isto, ali on nije vise ovdije.

Eto, lipo si to kazao :cool:,treba slusat glazbu i biti opusten :)

A cura ima mnogo :cool:,samo treba naci pravu .

Pazi ,ne bi tribali da ovdi provociramo bilo koga ,pa tako niti Srbe ili bilo sto .
Jebiga u 3pm ;),svi smo u istim govnima ,i srbi i hrvati .

Nisu svi Hrvati Ustashe niti svi Srbi Chetnici ,jebiga .

Treba se ponasat ,tko sa tobom dobro i ti tako sa njim dobro ,jedino ako netko krene za grkljan ,e jebiga onda se moras obranit.

Treba sto vise da se smiruje situacija ,a ne da se dolijeva ulje na vatru .

Sto se tice postavljanja ove glazbe na ovom Threadu,ne treba se strogo drzati toga ,da li je neka pjesma vec bila postavljena ili nije.

Samo postaviti sto se komu svidi od hrvatske glazbe.


Zivia :cool:

YouTube - ‪Kuzma & Shaka Zulu - Popi pivu sko
 
Zurück
Oben