Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Mindestens 14 Tote bei Busunglück in Albanien

Krasniqi: Kosova bashkëndien dhimbjen e Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, i ka dërguar një telegram ngushëllimi homologes së tij shqiptare, Jozefina Topalli, pas aksidentit tragjik në aksin rrugor Rrëshen-Fushë Arrëz ku humbën jetën 14 njerëz.

“Me hidhërim të thellë mësuam lajmin për aksidentin në komunikacion që ka ndodhur dje aksin rrugor Rrëshen-Fushë Arrëz, ku humbën jetën disa qytetarë dhe u lënduan disa të tjerë. Duke marrë pjesë në këtë dhembje, ju lutëm shkëlqesi, të pranoni ngushëllimet tona të sinqerta për Ju, për familjet që humbën familjarët dhe më të dashurit e tyre dhe për popullin e Republikës së Shqipërisë ndërsa të lënduarve ju urojmë shërim sa më të shpejt”, thuhet në telegram.
Më tutje, thuhet se Republika e Kosovës solidarizohet fuqishëm dhe bashkëndien dhembjen e Republikës së Shqipërisë për ngjarjen e hidhur. /Telegrafi/
 
o TI katalik, mos na fliq flamurin me ata te shkive, qfar njeri je ti kshtu? qka ike ba ata dy flamra bashk zoti tmarroft.

qifsha kulturen mut

une sjam katolik bre pis edhe te kisha qen qka karin te inereson ty australian se shka jam

ti je mbrapambetur bre atje ne australi te kan qi ne byth more taliban

qifsha kulturen
 
qifsha kulturen mut

une sjam katolik bre pis edhe te kisha qen qka karin te inereson ty australian se shka jam

ti je mbrapambetur bre atje ne australi te kan qi ne byth more taliban

qifsha kulturen
po shihet qfar kulture paske ti, eke bashku flamurin shqiptar me ata te shkavellave, ne kosov ta kishin hik kryt per kit pun, more thmija i fliqt.
 
po shihet qfar kulture paske ti, eke bashku flamurin shqiptar me ata te shkavellave, ne kosov ta kishin hik kryt per kit pun, more thmija i fliqt.


popo

qysh jo bre budall

pse qka te ka bere ty serbia

pse ka qene serbi posht miloshevicit domethen si gjith serbia eshte ashtu ?

po gjermant jan te gjith nazi tani ? pse kan qene poshte hitlerit ?

pse ke ardhur ater ketu ne vendin te nazit ?
 
Ngushllime familjarve te viktimave...

@alb-eagle, triumf: ihr spasten, habt ihr kein scham? hier gehts es um 14 tote, und ihr habt zeit zum scheisse spucken... opferzeug....n'ftyr e meritoni mju pshty... kllosharica :birdman:
 
Zurück
Oben