Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Ich glaube du bist einfach zu dumm dafür. Senin partin iktidarda olmayinca türkiye yani hükümetsiz?

- - - Aktualisiert - - -

senin karin, kaynan, kayinpederin götünü amerikada yasayan bir vatan hainine verirken sen neredeydin ey gerzek?

AKPyi isgalci olarak görüyorum hirsizlik yolsuzlik orduya ve millete kumpas kurdular ve pkk ile isbirligi.

- - - Aktualisiert - - -

kk-ic.jpg

AKPden hersey beklenir.

O senin vatan haini dediğin sendene kat kat daha vatanperver ve bir din adamı, sen ise Erdoğanın göt kılı.

bize vatanperver diye satmak istedigin adam vatan haini oldugu icin türkiye ye ayak basamiyor. kisiliksiz bir adamsin, üc gram et icin, kayinpederin gözüne girmek icin ülke yi bölen adami peygamber ilan ettin. haiiiiiiiiin gökhan

bize vatanperver diye satmak istedigin adam vatan haini oldugu icin türkiye ye ayak basamiyor. kisiliksiz bir adamsin, üc gram et icin, kayinpederin gözüne girmek icin ülke yi bölen adami peygamber ilan ettin.

Saygılı ol, ben hiçbirzaman hocaefendiyi peygamber ilan etmedim.

Türkiye vatan haini kaynadığı için muhterem hocaefendi Türkiyeye ayak basamıyor.

Ein Anruf von Kammenos in die USA oder Israel und in der Großmacht Türkei gehen die Lichter aus...muhahahahaha ..

olabilir. erdogan i sev veyahut akp ye oy ver diye bir sey demedik, vatan hainligi bilinen fethullah gülene vatanperver deme diyoruz sana.

Muhterem hocaefendi vatanperver bir insandır, bu güne kadar Erdoğan iki yüzlülük yaptı ve hocaefendi Erdoğanı doğru yolda sanıyordu. Meğerse Erdoğan acemler için çalışıyormuş.

Zurück
Oben