Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

dedigim gibi..alan mennun, veren memnun. halk secti, herkes hak etigibi yasasin.

türkiye gittimde her gün palamut, midye, garnelen ve tintenfisch yemesem , yaninada raki icemesen serefsizim.

dedigim gibi..alan mennun, veren memnun. halk secti, herkes hak etigibi yasasin.

türkiye gittimde her gün palamut, midye, garnelen ve tintenfisch yemesem , yaninada raki icemesen serefsizim.
Tuzunuz kuru, vatanımızı seviyorsanız o zaman geri dönün, ne hakkınız var seçimlerde oy kullanıyorsunuz vs vs. Böyle diyenleri kafalarını leş gövdelerden koparasım geliyor. Senede bir kere Türkiye gittiğimiz zaman tatil yapmamızı rakı soframızı çok görüyorlar. Anasını sattım benim içinde bir şişe aç

halk emekliklilere 15000 ona suna bu kadar para dagiticam diyen yarakkafayi oy verse sanki böyle olmayacakti
Biraz zaman bırak ondan sonra göreceksin. Her şey güzel olacak:thumb:

Bunun böyle devam edemeyeceğini artık Erdoğan ve kabine üyeleri de biliyor. Ama bu CHP’liden birini bana sunup adam yerine koyan olursa o kişinin kafasını koparırım. Bunlar muhalefet değil rezil ve bu rezillerin halen belli bir kitlesi var.

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bunun böyle devam edemeyeceğini artık Erdoğan ve kabine üyeleri de biliyor. Ama bu CHP’liden birini bana sunup adam yerine koyan olursa o kişinin kafasını koparırım. Bunlar muhalefet değil rezil ve bu rezillerin halen belli bir kitlesi var.

Erdogan ist weder willens noch in der Lage die Wirtschaft geradezubiegen.

Wir werden sehen das er alsbald Simsek feuern wird. :lol:

Um ehrlich zu sein bin ich äußerst pessimistisch gestimmt, wenn ich mir die Politiker der Türkei anschaue.

Ich hoffe das IYIP und Zafer über 20% kommen und das die CHP krachend verliert bei den nächsten Wahlen. Ansonsten wird das garnichts mehr.

Zurück
Oben