Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Candaroğlu;4447191 schrieb:
Kardesim bu serefsiz ahaber sehit haberlerinden sonra milleti sakinlestirmeye calisiyor. Böyle haber mi oluyor? Face'de bir cok arkadasim paylasmis hepsine sövesim geliyor! Sorunun arkasina ünlem isareti koyuyorlar birde utanmadan. Sadece ahaber icin degil bütün yayin organlari icin gecerli bu. Hürriyet olsun Sabah olsun Sözcü olsun.. Bu tür haber yapanlari ömür boyu iceri tikayacaksin!

Biliyorum zaten her sene Karayilan ölüyor. Bide bu haberi buldum:

ABD ve Terör Örgütleri Arasında Silah Taşıyan 'Terzi 'Yakalandı

ABD ve Terör Örgütleri Aras?nda Silah Ta??yan ?Terzi ?Yakaland?

Terzi ile Karayilan görüsmesinde operasyon yapilmis bu Terzi denen herif su soldaki herif

110220160858356398871_2.jpg

Paketlendi yaziyor sadece.

Die Türkei sicher nicht. Erdogan hat die Aufschrift. Vielleicht nicht dumm, aber zumindest hat er Pech mit dem Nachdenken. Es gibt langesam keinen Staat mehr mit dem Erdogan nicht zerstritten ist. Ankara ist nicht der Nabel der Welt. Vielleicht sollte er mal bei sich selbst suchen.

Bezeichnend ist auch, dass sich Erdogan bereits verhält, als hätte die Türkei ein Präsidialsystem. Schmaler Grat.

Wenn sich alle auf einen Staat/Person stürzen, sollte man sich fragen, ob dieser Staat/ diese Person den anderen vielleicht ein Dorn im Auge ist und ihre Pläne durchkreuzt.

Münz das mal auf einen Geisterfahrer auf der Autobahn um.....

Iron hat vollkommen Recht.

Irgendwas muß der Sultan richtig gemacht haben, wenn er dauernd ins Kreuzfeuer gerät.

So wie ich Iron kenne ist er kein Anhänger von Erdogan.

Bei Putin hättest du mit deiner Aussage recht gehabt. Für eine Maus pflügt er das ganze Feld tot.

Iron hat vollkommen Recht.

Irgendwas muß der Sultan richtig gemacht haben, wenn er dauernd ins Kreuzfeuer gerät.

So wie ich Iron kenne ist er kein Anhänger von Erdogan.

Bei Putin hättest du mit deiner Aussage recht gehabt. Für eine Maus pflügt er das ganze Feld tot.
Dachte hitler damals auch über Stalin....oder andersrum.

Fehlt eigentlich nur noch der Trump zu diesem Kasperltheater.....dann wär das Casting auch abgeschlossen....

Putin, Trump, Erdi, saudis, iranis, Merkel, le pen beim Gipfeltreffen....lol.....Popcornmangeltage.

Die Heldenhaften taten eines Türkischen Soldaten

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

O kahraman asker konuştu!

Terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlar sırasında yaralanan polis memuru Süleyman Yalçın'a siper olan Jandarma Uzman Çavuş İsmail Ertem, yaşananları anlattı. Komutanı ise "Telsizden duydum. "Bu yiğit kim" dedim" diye konuştu.

• AA

220120161213513051850_2.jpg

[FONT=pt_sansregular]Şırnak’ın Cizre ve Silopi ilçelerinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda görev yapan Jandarma Uzman Çavuş Ertem, Silopi'de ev araması yaptıkları sırada, terör örgütü PKK mensubu bir grupla sıcak temas sağladıklarını belirtti. Evden çıkıp yolun karşısına geçmek isterken, Özel Harekat Polisi Süleyman Yalçın’ın teröristlerce açılan ateş sonucu yaralandığını ifade eden Ertem, şunları anlattı:[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]
POLİS AĞABEYİMİZE EN YAKIN BENDİM

"O sırada polis ağabeyimize en yakın olan bendim. İlk müdahaleyi yaptım. Bina içine emniyetli bir bölgeye çektim. Sürekli konuşarak bilincinin açık kalmasını sağladım, tampon yaptım. Çatışma devam ediyordu. Hendek ve barikatlardan dolayı ambulans veya kobra araçları bulunduğumuz yere gelemedi. Bunun üzerine komutanlarımız tank yönlendirdi. Tank gelince arkadaşlarla beraber polis arkadaşımızı tankın üzerine, çamurluk kısmına yükledik. Sıcak bölgeden çıkana kadar tankın üzerinde 250, 300 metre gittik. O sırada terörist ateşi devam ediyordu. Süleyman ağabeyin üzerine siper oldum. Hendek ve barikatları geçtikten sonra, Süleyman ağabey zırhlı araca alındı ve hızlı şekilde hastaneye sevk oldu. Buradan da Adana'ya sevk ettiler, yarım saat daha geç kalsa şehit olabilirdi."
[/FONT]

Zurück
Oben