Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nur in kroatischer Sprache ,serbischer Sprache und bosnischer Sprache !! .

Uvek pred kraj smene negde oko dva posle ponoći, a u nekim pekarama oko pet, Džej bi dolazio i kupovao sve što je ostalo. Lepo bi to razdelio u kese i onda okačio na kontejnere u svom kraju.

Neretko i preko dana kupovao je siromašnima hranu. Čak i kada je bio bolestan nije odustajao od toga, samo što su drugi kačili kese, a on je plaćao.

"Uvek počastim ljude koji nemaju, ne samo ja već i ti moji drugari sa Dorćola ili Menhetna, kako ga ja zovem. Uvek pomognem kako mogu, za klopu, za ono osnovno. Sećam se ja kako je pre bilo, pa sada vratim svima. U onim periodima kad sam nastupao po restoranima, ja uđem kod onih pozadi koji peru šerpe, pa sav bakšiš podelim njima i čistačicama. Muzičari me kude, ja kažem, a vala neka sam im dao. Uvek sam govorio, sirotinjo, i bogu si teška. Što da se ne pomogne." ❤️👏

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.
 
Bliži se kraj godine (Jahresende naht)

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.
 
Ich glaube, ein wenig Übersetzung hilft:

Dieses Jahr wird es keinen Film "... allein zu Hause" geben, nach den vielen Jahren wo er alleine geblieben ist, hat sich letztendlich das Jugendamt (Sozialamt) eingeschalten und ihn mitgenommen

321506794_1201723410420926_7935648890737471784_n.jpg
 
Zurück
Oben