Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Politika pomirenja

On je musliman i Srbijanac, ne musliman i Srbin...
Malo je to komplicirano na Balkanu...

Pa mora da bude "komplicirano" jer taki ko ti moraju vazda raji da sole pamet...

Znam za katolicke Srbe, ko veli da nema Srba muslimana po vjeri?

Prije se djelilo po vjeri i bio rat "vjera", ali ko kaze da mi danas moramo te podjele prihvatit.

Neznam sta je Saban,a li ono more biti Srbin ako se sam tako smatra.
 
Pa mora da bude "komplicirano" jer taki ko ti moraju vazda raji da sole pamet...

Znam za katolicke Srbe, ko veli da nema Srba muslimana po vjeri?

Prije se djelilo po vjeri i bio rat "vjera", ali ko kaze da mi danas moramo te podjele prihvatit.

Neznam sta je Saban,a li ono more biti Srbin ako se sam tako smatra.

Ne dijelim ja, nego se dijeli narod na Balkanu, a to trebamo poštovati, ili?

Bojim se da mi (bilo ko na ex-yu Blakanu) nismo sazrijeli 100%
za čiste, neopterećene nacije....

katolički Srbin, pravoslavan Hrvat, musliman Srbin ili Hrvat,
paroslavan Bošnjak....

Ne ide, pa ga yebi.... ne ide.... Narod se podijelio i to je to....
 
Bei den Bosniaken wird der Glaube erwähnt und bei den Serben die Nationalität, zasto ne kazete pravoslavac i Musliman ili Bosnjak i srbin, Doppelmoral vom feinsten, ausserdem hat Ljajic nichts von einem Serben, seine Herkunft ist nicht serbisch, sein Glaube auch nicht, garnichts er ist Bosniake aus Serbien ihr CETNIKPENNER!!
 
Ne dijelim ja, nego se dijeli narod na Balkanu, a to trebamo poštovati, ili?

Bojim se da mi (bilo ko na ex-yu Blakanu) nismo sazrijeli 100%
za čiste, neopterećene nacije....

katolički Srbin, pravoslavan Hrvat, musliman Srbin ili Hrvat,
paroslavan Bošnjak....

Ne ide, pa ga yebi.... ne ide.... Narod se podijelio i to je to....

Cuj jarane, ti si rekao "On je musliman i Srbijanac, ne musliman i Srbin" , ti si taj koji izgleda ne postuje da ide i drugacije.

Znam ja kako se u vecini dole misli, ali ima izuzetaka, i promjene su isto moguce.

I kazem ide, jer znam za "katolicke Srbe". I bas ja to postojum i nedodjem njima srat kako su oni ipak "'rvati".
Ljudi su iz Beograda, njihovi babe i didovi nisu vidili Hrvatske i sami kazu da su Srbi.

Ako ti nezelis to prihvatiti, druga e stvar ali nepricaj da toga nema i ovde se predstavljati kao da ti znas kako svi misli... mozda djeli vecina tvoje kategoriziranje ali ne svi.
 
PašAga;3417723 schrieb:
Bei den Bosniaken wird der Glaube erwähnt und bei den Serben die Nationalität, zasto ne kazete pravoslavac i Musliman ili Bosnjak i srbin, Doppelmoral vom feinsten, ausserdem hat Ljajic nichts von einem Serben, seine Herkunft ist nicht serbisch, sein Glaube auch nicht, garnichts er ist Bosniake aus Serbien ihr CETNIKPENNER!!

Da haben wir ein Beispiel :)

Bravo .....
 
PašAga;3417723 schrieb:
Bei den Bosniaken wird der Glaube erwähnt und bei den Serben die Nationalität, zasto ne kazete pravoslavac i Musliman ili Bosnjak i srbin, Doppelmoral vom feinsten, ausserdem hat Ljajic nichts von einem Serben, seine Herkunft ist nicht serbisch, sein Glaube auch nicht, garnichts er ist Bosniake aus Serbien ihr CETNIKPENNER!!
Pa jeli ti znas co'eka? Dali Znas dali se on deklarisao kao Musliman, Bosnjak ili kao Srbin?
 
Zurück
Oben