Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Vatreni

A brate mili, pogrešnu osobu tuže.

Kriv je Dalić i nitko drugi.

Goli Kurac od trenera....

Ni je do Dalica, odlućijo je Sosa sam.

Volijo sam ga gledati u Dinamu i bijo sam uvjeren da je sa Stuttgartom izabro pravi Club i da će odmah biti u prvih 11. No nije igro dobro da i nije bijo u Kadru.
Sosa igra tri mjeseca vrhunski i prije toga nije zašluzijo poziv hrvatske Repensetacije.

Greške se dešavaju i oproste ohna zrvena Karta protim Škota mu nije dala da igra ni za A ni za U21.
Trebo je nastupiti protim Engleske, ali je kao bijo povrijeđen ali par dana kasnije je mogo odigrati vrhunsku utakmicu za VfB.

Sad kad ga Hrvatska treba i zove un joj okrene leđa.
Samo je se Sosa odlučilo protiv Hrvatske i za Njemačku za koju mozda i ne smije igrati.

Ne man ni bližu razumljena za njegovu odluku i njegove izjave i objanišena.

Jednostavno nije prija zašluzijo igrati za Hrvatsku i kad je poćeo vrhunski igrati okreno je Hrvatskoj leđa, nije mu odluka pala neki dan sam je došlo u javnost nakon dobijane njemačke putovnice.

Sbogom ne treba nam taki karakter u reprezentaciji
 
Samo je do Dalića, bitno je da igraju poluigrači kao Melnjak itd. A talenti neka sa trideset debitiraju za repku. Plus ako dečka nitko iz saveza od trenera hns ne zove niti išta, onda mu nemamo šta biti ljuti ako se nogometna velesila kao njemačka za njega zainteresira i raspitiva, i on objeručke prihvati ponudu.

Za glupe ljude je samo mali kriv, a za neke koji vide i malo dalje je najveća krivnja u našem korumpiranom savezu.

Joj kad vidim neke "hrvatine" po socijalnim mrežama.... :mrgreen:
 
Samo je do Dalića, bitno je da igraju poluigrači kao Melnjak itd. A talenti neka sa trideset debitiraju za repku. Plus ako dečka nitko iz saveza od trenera hns ne zove niti išta, onda mu nemamo šta biti ljuti ako se nogometna velesila kao njemačka za njega zainteresira i raspitiva, i on objeručke prihvati ponudu.

Za glupe ljude je samo mali kriv, a za neke koji vide i malo dalje je najveća krivnja u našem korumpiranom savezu.

Joj kad vidim neke "hrvatine" po socijalnim mrežama.... :mrgreen:

Dok Barišić nije mogo igrati Sosa je grijo Klupu u Stuttgardu ili čak nije bijo u kadru, Meljak je u tom trenutku igro i Sosa nije bijo ništa.

Ako se Sosa boiji Duela sa Barišićem unda je un sam Kriv. Dalić je izjasnijo da raćuna na njega ali je se Sosa ubtomntrenutku i odlućijo za Njemačku.

Bilo bi glupo pozvati Igrače da igraju za Hrvatsku koji nisu zaslužili poziv, samo da ne bi igrali za drugu reprezentaciju. Sad kad je zaslužujo poziv okteno je Hrvatskoj leđa.

Odluka je kod Sose i ne kod Dalića.

Zelim Sosi da u klupskoj Karijeri uspije i idto vremenski da ne zaigra nukad za Njemačku ( kako izgleda da i ne smije)
 

da hat Josip einfach recht.
Na ja, der gute Joe ist geboren und aufgewachsen in Australien, seine Eltern stammen aus Kiseljak BiH ... dass er sich jetzt als Vorzeigekroate hervortut ist schon ein wenig albern.
Dass sich Sosa für Deutschland entschieden hat ist meiner Meinung nach dumm, aber dass ausgerechnet Joe darüber sein Unverständnis ausdrückt ist sagen wir mal „unglücklich“
 
Zurück
Oben