Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Volkszählung 2013 in Bosnien

Was zum Teufel will er damit in Serbien?

Sa popisnicama iz BiH pokušao ući u Srbiju

Granična policija Bosne i Hercegovine na graničnom prelazu u Skelanima jučer je zaustavila osobu koja je sa popisnicama od popisa 2013. u BiH željela preći u Republiku Srbiju, potvrđeno je za agenciju Anadolija u Terenskom uredu GP Istok u Višegradu.

"U izvještaju stoji da je osoba imala kod sebe popisnice, kada su je službenici Granične policije zaustavili na prelazu u Skelanima. Upozorili su ga da ne smije prenositi popisnice, a kada je izašao iz zemlje, više ih nije imao kod sebe. Navedeno je i da je ovlašteni popisivač za Srebrenicu, te da živi u Bajinoj Bašti", rečeno je u Terenskom uredu u Višegradu.

Popisnice nisu zaplijenjene, jer je nakon upozorenja, osoba iz Bosne i Hercegovine izašla bez njih.

http://m.klix.ba/vijesti/bih/sa-popisnicama-iz-bih-pokusao-uci-u-srbiju/131006044
 
Was zum Teufel will er damit in Serbien?

Sa popisnicama iz BiH pokušao ući u Srbiju

Granična policija Bosne i Hercegovine na graničnom prelazu u Skelanima jučer je zaustavila osobu koja je sa popisnicama od popisa 2013. u BiH željela preći u Republiku Srbiju, potvrđeno je za agenciju Anadolija u Terenskom uredu GP Istok u Višegradu.

"U izvještaju stoji da je osoba imala kod sebe popisnice, kada su je službenici Granične policije zaustavili na prelazu u Skelanima. Upozorili su ga da ne smije prenositi popisnice, a kada je izašao iz zemlje, više ih nije imao kod sebe. Navedeno je i da je ovlašteni popisivač za Srebrenicu, te da živi u Bajinoj Bašti", rečeno je u Terenskom uredu u Višegradu.

Popisnice nisu zaplijenjene, jer je nakon upozorenja, osoba iz Bosne i Hercegovine izašla bez njih.

Sa popisnicama iz BiH poku

mozda su popisnice sa muslimanima, bosancima muslimanske vjeroispovijesti ili bosnjacima, pa ih htio u srbiji ponistit
 
mozda su popisnice sa muslimanima, bosancima muslimanske vjeroispovijesti ili bosnjacima, pa ih htio u srbiji ponistit



hahahah wegen dem braucht er sicher nicht nach Serbien gehen :D ima svako stalu, dadne stoki da pojede np

- - - Aktualisiert - - -

Heeeeeeeej Heeeeeeeeeej wart ma ...

diese Bajina Basta ist ein Dorf in Serbien ...wie zum Teufel kann ein "popisivac" von dort kommen?

WO IST EUROSTAT i sva ta govna???
 
ja ja stolze bosnier aber kroatische fahne weht.......hahhahahaaaaa

sto onda niste stavili bosansku zastavu ?

To naša tragedija ja sam Bosanac i Hrvat ja imam dvi države. A dvi zastave nemogu da stavim. A bitno mi je da se vidi moje nacionalnost zato hrvatski barjak. A najbolje bi bilo barjak HercgBosne zato što ona uključuje moje nacionalnost i regionalnost.
I hvalen Isus i Marija svima zato što je Nedilja.
 
ja ja stolze bosnier aber kroatische fahne weht.......hahhahahaaaaa

sto onda niste stavili bosansku zastavu ?


es ist halt so das für fast alle bih-kroaten bosnien nur etwas regionales ist ... also bosanac und hercegovac ist für die nichts anderes wie slavonac, dalmatinac, etc. ...

ob es dir passt oder nicht das wird sich auch nicht ändern ...

wie sollen die kroaten für ein land sein können wo die ehemalige kriegstreibende kraft noch in einer hälfte tun und lassen kann was sie will ... wo man doch im nachbarland gar nicht diese probleme hat ...
für mich absolut verständlich wenn sich die bih-kroaten mehr mit kroatien als mit bih identifizieren ...
 
To naša tragedija ja sam Bosanac i Hrvat ja imam dvi države. A dvi zastave nemogu da stavim. A bitno mi je da se vidi moje nacionalnost zato hrvatski barjak. A najbolje bi bilo barjak HercgBosne zato što ona uključuje moje nacionalnost i regionalnost.
I hvalen Isus i Marija svima zato što je Nedilja.

Neka, ostavi ti sahovnicu republike hrvatske, jer od herceg bosne nema nista.
 
Zurück
Oben