Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

3. Entität für Bosnien & Herzegowina

  • Ersteller Gelöschtes Mitglied 8317
  • Erstellt am
Entitet se trazi umesto 11 kantona ... al kad vec spominjes samo 1% Hrvata u RS (verujem da su malo vise, al ajde), sto ne spomenes 1% Srba u FBiHu?

Ko im je kriv za mladiceve i karadziceve gluposti poput selite se vi medju vase, bolje ce vam biti,a li u k. Zato vecina iz I. Sarajeva rade u Sarajevu. Ajde ti meni fino reci u kojoj opcini su Srbi cinili vecinu u Federaciji, a da i danas tu nisu? Ne vjerujem da ima vise tu Hrvata.
 
Ko im je kriv za mladiceve i karadziceve gluposti poput selite se vi medju vase, bolje ce vam biti,a li u k. Zato vecina iz I. Sarajeva rade u Sarajevu. Ajde ti meni fino reci u kojoj opcini su Srbi cinili vecinu u Federaciji, a da i danas tu nisu? Ne vjerujem da ima vise tu Hrvata.

Wtf?

Smanjen je broj Srba u Federaciji radikalno, dok Bosnjaci normalno zive u RS-u ... a ti pricaj sta hoces.
 
Ko im je kriv za mladiceve i karadziceve gluposti poput selite se vi medju vase, bolje ce vam biti,a li u k. Zato vecina iz I. Sarajeva rade u Sarajevu. Ajde ti meni fino reci u kojoj opcini su Srbi cinili vecinu u Federaciji, a da i danas tu nisu? Ne vjerujem da ima vise tu Hrvata.

Ne mlataraj ko maksim pod divizije, ko je ono 93 na božić napravio pokolj u kravici? Šta je ne znaš? Jebote naser oric u dupeto sugavo
 
Zurück
Oben