Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

3. Entität für Bosnien & Herzegowina

  • Ersteller Gelöschtes Mitglied 8317
  • Erstellt am
Koje pickice :D


Was ist eigentlich mit euch los? Wann werden diese "Drohungen" mal umgesetzt? Vor was habt ihr Angst? Wie schon im anderen thread gesagt bitte spaltet euch ab... die RS wo sie auch immer hin will und die anderen auch ... pa da mi to zavrsimo sto ste zapoceli.

Haha smešno kad žene počnu da prijete
 
Koje pickice :D


Was ist eigentlich mit euch los? Wann werden diese "Drohungen" mal umgesetzt? Vor was habt ihr Angst? Wie schon im anderen thread gesagt bitte spaltet euch ab... die RS wo sie auch immer hin will und die anderen auch ... pa da mi to zavrsimo sto ste zapoceli.

Vielleicht weil es nur dummes Geschwätz ist
 
Pa kad necete. Zivimo s hrvatima kuca do kuce a njihove crkve nedira niko. To se samo u rs'u desava.

Ne volim inace raditi usporedbe tipa "ko vise napada i ko je gori", ali govoriti da se napadi i vandalizam prema vjerskim objektima desavaju iskljucljivo i samo u Republici Srpskoj, je cisto ignorisanje cinjenica. Dzeko ne zaboravi, manjinske zajednice su uvijek na meti vecine, nazalost.

Crkva svetog Luke na Alipašinom polju u četiri godine napadnuta 22 puta
http://www.prometej.ba/index.php/ho...sinom-polju-u-cetiri-godine-napadnuta-22-puta

Oskrnavljeno pravoslavno groblje kod Zavidovića
Oskrnavljeno pravoslavno groblje kod Zavidovi?a | BIH | Oslobo?enje | Bosanskohercegova?ke nezavisne novine - vijesti iz BiH, osvrti, mi?ljenja

Oskrnavljeno katoličko groblje kod Tuzle

Oskrnavljeno katoli?ko groblje kod Tuzle - Vecernjak.net



Naravno, za svaku osudu je i napad na dzamije u Banjaluci i Prijedoru:

Huligani napali džamije u Banja Luci i Prijedoru
Huligani napali d?amije u Banja Luci i Prijedoru ? Poskok.info
 
croats+operation+storm.jpg


[smilie=i love you1:[smilie=i love you1:[smilie=hot over yo:[smilie=heart fill :[smilie=heart fill :[smilie=love sick.g:[smilie=love sick.g:
 
Zurück
Oben