Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

ajmo ozbiljno

Jastreb

Cetnik
warum versuchen hier irgendwelche leute einen user zu analysieren? sich ein bild von ihm zu machen und automatisch durch irgendwelche aussagen argumentlose rückschlüsse zu ziehen?

znaci, ako neku pusta "cetnika" iz sebe je automatski "fasista" i to sto pusta "cetnika" iz sebe znaci odma se zna kako taj covek misli i kako je nastrojen?

pa ja priznajem, ne volim vecinu jedne nacionalne pripadnosti..svako ima po svoj razlog zasto ne voli te i te i zasto nece da se petlja s njima... i ja volim svoje, jer jedina mi je majka srbija! i volim drazu, momcila, nikolu, braneta, kralja petra, mariju, tomislava i andriju, patrijarha, savu, lazara i milosa, dusana...! i fakt je da ne volim tita..... i jesam militantno nastrojen, tako sam odgojen i vaspitan! jbg...i mrzim pedere...

a najgore sto ovde neki ljudi govore kako neko nema karaktera i to samo zato sto se drzi svoga. a ako nesto mrzim onda su to takvi ljudi, a pogotovo moji srbi - ok je to ako je neko komunisticki vaspitan - njegova stvar - ali nemoj da se boris protiv svoga! to su ti <(ne kazem da ih ima samo kod nas, nego ih ima i u drugim nacijama)> koji ce ti na kraju noz u ledja zabosti. kriju svoje, prave se tu neki "jugosloveni", "ekstratolerantni" picopevci, rade protiv svojih, izmisljaju .... i na kraju su te IZDAJICE, ti koji su krivi sto nam se zemlje ruse!

ima jedan lik , koji nosi polo sa ustaskim znakom na rukavu. kad ga vidim na zurci, i ako mrzim ustasku ideologiju ja cu njemu prici kao sto ce on meni prici! jer tacno znam kakav je on i on zna kakav sam ja. i znamo da necemo jedno drugo (heuchlerisch| kako se to kaze na nasim) s ledja napasti! mogu vam jos dosta takvih primera da nabrojim....

svoje voli kao svetinju! a tudje postuj!

pa sad se vi pitajte koji ljudi ovde imaju karaktera a koji ne, ko su fasisti i ko nisu....nadam se da je jasno sta vam govorim, tj pisem!


voljno vojsko!!!
 
Nacionalisti

E to ti ovako dodje:
Bivši predsednik Švajcarske Blocher je nacionalista, ali oni kažu da je patriota. Sarkozi je nacionalista, ali za njih je patriota. Ali, ako si Srbin, onda ne možeš da budeš patriota - samo nacionalista. To je nepravda:hesitantdevil:
Pa jok, hajde da glasamo za ove poltrone koji nas već 8 godina zavlače i kradu. E baš neću, pa neka sam sto puta nacionalista. Svako ima pravo da glasa za koga hoće u demokratskom svetu, samo ne za Nikolića. Pazi bogati!
E, sada će neki opet da kažu kako moj pseudonim ne odgovara ovome što pišem. Možda su u pravu. Ja sam rodjena u Jugoslaviji, ali nje, na žalost, više nema. Pa, kako ti reče, osim Srbije drugu državu nemam i zato ću da glasam za NIKOLIĆA. S verom u Boga, Srbiju i Nikolića.
Kad smo već kod vere, pogledaj ovaj sajt u mom potpisu. To je sajt Srpske crkve i super je.
 
warum versuchen hier irgendwelche leute einen user zu analysieren? sich ein bild von ihm zu machen und automatisch durch irgendwelche aussagen argumentlose rückschlüsse zu ziehen?
Von einer Aussage allein zieht fast keiner Rückschlüsse
znaci, ako neku pusta "cetnika" iz sebe je automatski "fasista" i to sto pusta "cetnika" iz sebe znaci odma se zna kako taj covek misli i kako je nastrojen?
Ja. Wenn jemand den Nazi raushängen lässt, dann braucht man nicht viel nachzudenken wie dieser Mensch ist.
pa ja priznajem, ne volim vecinu jedne nacionalne pripadnosti..svako ima po svoj razlog zasto ne voli te i te i zasto nece da se petlja s njima... i ja volim svoje, jer jedina mi je majka srbija! i volim drazu, momcila, nikolu, braneta, kralja petra, mariju, tomislava i andriju, patrijarha, savu, lazara i milosa, dusana...! i fakt je da ne volim tita..... i jesam militantno nastrojen, tako sam odgojen i vaspitan! jbg...i mrzim pedere...
Du verwechselst Patriotismus mit Nationalismus. Da gibt es haushohe Unterschiede. Als Patriot liebe ich mein Land, als Nationalist hasse ich andere Nationalitäten.
Und sei mir nicht böse, aber militärisch erzogen ist scheisse. Was bedeutet den "militärisch"? Man muss ein Feindbild haben und wird zum Killer ausgebildet.
a najgore sto ovde neki ljudi govore kako neko nema karaktera i to samo zato sto se drzi svoga. a ako nesto mrzim onda su to takvi ljudi, a pogotovo moji srbi - ok je to ako je neko komunisticki vaspitan - njegova stvar - ali nemoj da se boris protiv svoga! to su ti <(ne kazem da ih ima samo kod nas, nego ih ima i u drugim nacijama)> koji ce ti na kraju noz u ledja zabosti. kriju svoje, prave se tu neki "jugosloveni", "ekstratolerantni" picopevci, rade protiv svojih, izmisljaju .... i na kraju su te IZDAJICE, ti koji su krivi sto nam se zemlje ruse!
Charakterlos ist nicht, wenn man zu seinem Volk hält. Charakterlos ist, wenn man Verbrechen von einigen Mitgliedern dieses Volkes bejubelt, weil dieser Abschum "UNSERE" ist.
Auch ist es Charakterlos, oder besser gesagt, zeugt von einem Scheiss-Charakter, wenn man Leute aus seinem Volk als Verräter bezeichnet, die solche Verbrechen verurteilen. Nicht diese Leute sind Verräter, sondern jene die diese Verbrechen begehen. Und diese sind die wahren Patrioten, die Anderen sind im günstigsten Fall Idioten. Nicht jene zerstören dein Land, sondern jene die Feindbilder aufbauen und Verbrechen in Namen des Volkes verüben.
ima jedan lik , koji nosi polo sa ustaskim znakom na rukavu. kad ga vidim na zurci, i ako mrzim ustasku ideologiju ja cu njemu prici kao sto ce on meni prici! jer tacno znam kakav je on i on zna kakav sam ja. i znamo da necemo jedno drugo (heuchlerisch| kako se to kaze na nasim) s ledja napasti! mogu vam jos dosta takvih primera da nabrojim....
Cetnik und Ustasa die gleiche beschissene Ideologie.
svoje voli kao svetinju! a tudje postuj!
Kein Problem damit. Aber wenn man das Anzünden einer albanischen Bäckerei oder das "in die Luft jagen" von Moscheen bejubelt, dann respektiert man nicht das "Andere".
pa sad se vi pitajte koji ljudi ovde imaju karaktera a koji ne, ko su fasisti i ko nisu....nadam se da je jasno sta vam govorim, tj pisem!


voljno vojsko!!!
Sorry, aber deine Ausführungen beschreiben das Gedankengut der Faschisten.
Der Faschismus nimmt die Ideologie des Imperialismus auf, die besagt, dass die Nationen in einem Kampf ums Dasein stünden. Dieser Kampf, der nur den Sieg oder den Untergang als Ergebnis kennt, wird abgeleitet von Charles Darwins Evolutionstheorie des "survival of the fittest" über das Tierreich. Der Mensch wird hier als Teil der Natur den Gesetzen der Wildnis unterworfen. Aus den Völkern werden so ideologisch erbitterte Feinde gemacht, die entweder die anderen in Kriegen besiegen oder untergehen werden. Am Ende der Geschichte steht nach den Faschisten eine Nation, die alle anderen unterjocht oder vernichtet hat.
Die Ideologie des Faschismus
 
E to ti ovako dodje:
Bivši predsednik Švajcarske Blocher je nacionalista, ali oni kažu da je patriota. Sarkozi je nacionalista, ali za njih je patriota. Ali, ako si Srbin, onda ne možeš da budeš patriota - samo nacionalista. To je nepravda:hesitantdevil:
Nur rechtsgerichtete sagen, dass Blocher ein Patriot ist. Und warum ist Sarkozy ein Nationalist?
Pa jok, hajde da glasamo za ove poltrone koji nas već 8 godina zavlače i kradu. E baš neću, pa neka sam sto puta nacionalista. Svako ima pravo da glasa za koga hoće u demokratskom svetu, samo ne za Nikolića. Pazi bogati!
Da hast du noch viel zu lernen, denn in jeder Demokratie kann man (leider) auch verkappte Nazis und Faschisten wählen. Blocher in der Schweiz, Haider und Strache in Österreich, Le Pen in Frankreich und in Italien ist Faschismus nicht einmal verboten.
E, sada će neki opet da kažu kako moj pseudonim ne odgovara ovome što pišem. Možda su u pravu. Ja sam rodjena u Jugoslaviji, ali nje, na žalost, više nema. Pa, kako ti reče, osim Srbije drugu državu nemam i zato ću da glasam za NIKOLIĆA. S verom u Boga, Srbiju i Nikolića.
Kad smo već kod vere, pogledaj ovaj sajt u mom potpisu. To je sajt Srpske crkve i super je.
Es wundert sich keiner über deinen Nick, denn Jugoslawien 1 war ja geprägt vom serbischen Chauvinismus, denn du auch an den Tag legst. Und es wundert niemanden, dass du mit deiner Einstellung Nikolic wählst.
 
warum versuchen hier irgendwelche leute einen user zu analysieren? sich ein bild von ihm zu machen und automatisch durch irgendwelche aussagen argumentlose rückschlüsse zu ziehen?

weil die von einem extrem auf das andere extrem schließen und alles verurteilen was nicht deren meinung ist!

znaci, ako neku pusta "cetnika" iz sebe je automatski "fasista" i to sto pusta "cetnika" iz sebe znaci odma se zna kako taj covek misli i kako je nastrojen?

ma cim volis svoje automatski mrzis tudje to je kod njih u glavi zabito od malena

pa ja priznajem, ne volim vecinu jedne nacionalne pripadnosti..svako ima po svoj razlog zasto ne voli te i te i zasto nece da se petlja s njima... i ja volim svoje, jer jedina mi je majka srbija! i volim drazu, momcila, nikolu, braneta, kralja petra, mariju, tomislava i andriju, patrijarha, savu, lazara i milosa, dusana...! i fakt je da ne volim tita..... i jesam militantno nastrojen, tako sam odgojen i vaspitan! jbg...i mrzim pedere...

pa u tome je stvar cim volis baju da slusas i drzis do svoga i postujes svoje i branis svoje ako ih neko napada (sta se ovde redovno desava) onda si cetnik nacionalista i sta ja znam i ako nedaj boze nevolis tita...(komisch das die uns verurteilen aber wir selbst die leute die thopmson hören nicht verurteilen....eigendlich sollten wir mehr gegen die leute haben als anderesrum aber ok..deren logik)

a najgore sto ovde neki ljudi govore kako neko nema karaktera i to samo zato sto se drzi svoga. a ako nesto mrzim onda su to takvi ljudi, a pogotovo moji srbi - ok je to ako je neko komunisticki vaspitan - njegova stvar - ali nemoj da se boris protiv svoga! to su ti <(ne kazem da ih ima samo kod nas, nego ih ima i u drugim nacijama)> koji ce ti na kraju noz u ledja zabosti. kriju svoje, prave se tu neki "jugosloveni", "ekstratolerantni" picopevci, rade protiv svojih, izmisljaju .... i na kraju su te IZDAJICE, ti koji su krivi sto nam se zemlje ruse!

BRAVO..e to i mene najvise ovde nervira..bolje reci sokira! jadno je to...oni pricaju o toleranciji ..ja je ovde jos nisam primetila. svak je drugacije vazpitan mi tolerischemo to da oni obozavaju titu ... a oni nas grde sto drzimo do srpstva i negazimo kao oni sve sa nogama sta je nasa kultura i nase tradicije.....jadno je to ako se zbog tita i zbog brastva jedinstva nepostuje ni ono najuze ...bozic svala neke tradicije koji ceo svet ima ...


ima jedan lik , koji nosi polo sa ustaskim znakom na rukavu. kad ga vidim na zurci, i ako mrzim ustasku ideologiju ja cu njemu prici kao sto ce on meni prici! jer tacno znam kakav je on i on zna kakav sam ja. i znamo da necemo jedno drugo (heuchlerisch| kako se to kaze na nasim) s ledja napasti! mogu vam jos dosta takvih primera da nabrojim....

svoje voli kao svetinju! a tudje postuj!

podpis :)

pa sad se vi pitajte koji ljudi ovde imaju karaktera a koji ne, ko su fasisti i ko nisu....nadam se da je jasno sta vam govorim, tj pisem!

dzaba 100 puta isto napisao i na svaki nacin objasnijo ..nerazumu oni to! brate cetnici smo :) shvati to i mrzimo sve ostalo hahahaha nek im bude kako zele


voljno vojsko!!!


:angel4: :snipersmile::angel4:
 
Fakat ste smijesni. Govorite da ste Cetnici, volite Draze a fol ne mrzite druge...ma daj, pustite tu suplju pricu...Draza je licno naredio da se u Foci 5000 muslimana sa nozem pokolju, zato sto nisu metka vrijedni...pa sad nesto kenjati da postujete tudje...ne seri te, majke ti vam...



Habt ihr eigentlich jemals einen Neo-Nazi gesehen,der Juden respektiert? :confused:
 
Fakat ste smijesni. Govorite da ste Cetnici, volite Draze a fol ne mrzite druge...ma daj, pustite tu suplju pricu...Draza je licno naredio da se u Foci 5000 muslimana sa nozem pokolju, zato sto nisu metka vrijedni...pa sad nesto kenjati da postujete tudje...ne seri te, majke ti vam...



Habt ihr eigentlich jemals einen Neo-Nazi gesehen,der Juden respektiert? :confused:

[smilie=to funny.gi: hab ich draza verherrlicht ??? :jester:
 
Ivo,svaka cast, sve si im rekao.

hahaha

wenn wir eh bloß verräter sind, warum dann der ganze aufstand?

aaaach :toothy2:
 
Zurück
Oben