Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Der längste Thread der Welt!!!

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


In Memoriam
Filmski svijet ostao je u soku kada je 1993. godine, na samu Noc vjestica, u 23. godini zivota preminuo River Phoenix, jedan od najperspektivnijih mladih glumaca. Najpoznatije uloge ostvario je u filmovima "My own private Idaho" (sa Keanom Reeves), "Stand by me" i "Sneakers".
U noci 30. na 31. listopada 1993. godine otisao je jedan od najtalentiranijih glumaca svog vremena. River Phoenix (23), njegova djevojka Samantha Mathis, brat Joaquin i sestra Rain usli su te kobne noci u losangeleski nocni klub Viper Room, koji je bio u vlasnistvu Johnnyja Deppa.
Samantha je mislila da su dosli u klub ostaviti njegovog mladeg brata i sestru, ali kada su stigli River joj je rekao: “Danas su u klubu neki ljudi koji zele da sviram s njima, je li to u redu?”.
Ona nije zeljela ostati, mislila je da ce ici ravno doma.
– Znala sam da nesto nije bilo u redu te noci, nesto sto nisam mogla razumjeti. Nisam vidjela da je netko uzimao droge, ali on je bio nadrogiran na nacin mi je stvarao veliku nelagodu.
Ipak su ostali, a ona se nadala da neće sve to dugo trajati. Cetrdeset i pet minuta kasnije River Phoenix bio je mrtav.
Umro je od predoziranja speedballom i persian brownom, posebnom mjesavinom metamfetamina i opijata.
 
Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


In Memoriam
Filmski svijet ostao je u soku kada je 1993. godine, na samu Noc vjestica, u 23. godini zivota preminuo River Phoenix, jedan od najperspektivnijih mladih glumaca. Najpoznatije uloge ostvario je u filmovima "My own private Idaho" (sa Keanom Reeves), "Stand by me" i "Sneakers".
U noci 30. na 31. listopada 1993. godine otisao je jedan od najtalentiranijih glumaca svog vremena. River Phoenix (23), njegova djevojka Samantha Mathis, brat Joaquin i sestra Rain usli su te kobne noci u losangeleski nocni klub Viper Room, koji je bio u vlasnistvu Johnnyja Deppa.
Samantha je mislila da su dosli u klub ostaviti njegovog mladeg brata i sestru, ali kada su stigli River joj je rekao: “Danas su u klubu neki ljudi koji zele da sviram s njima, je li to u redu?”.
Ona nije zeljela ostati, mislila je da ce ici ravno doma.
– Znala sam da nesto nije bilo u redu te noci, nesto sto nisam mogla razumjeti. Nisam vidjela da je netko uzimao droge, ali on je bio nadrogiran na nacin mi je stvarao veliku nelagodu.
Ipak su ostali, a ona se nadala da neće sve to dugo trajati. Cetrdeset i pet minuta kasnije River Phoenix bio je mrtav.
Umro je od predoziranja speedballom i persian brownom, posebnom mjesavinom metamfetamina i opijata.
Das eine Foto, de beiden Brüder River und Joaquin zusammen... hast du den neusten Film mit Joaquin Phoenix gesehen? Kann ich empfehlen...is en bissel brutal aber gut.
 
Meinsch den Film Joker? ja denn hab ich gesehen, ja der isch echt gut
Ne nich Joker... den hab ich noch nicht gesehen.
Ah ich sehe gerade , der Film ist doch bissel älter und zwar von 2017. Der hier:

3657747.jpg
 
Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


Uzivo iz Novog Zelanda
U novoj Vladi ce biti i Maori i predstavnici LGBT populacije
Nanaja Mahuta je nova ministarka spoljnih poslova Novog Zelanda i prva je zena na toj funkciji, rekla je danas premijerka, Jacinda Ardern.
Mahuta nosi tradicionalnu maorsku tetovazu na bradi.
U novoj administraciji (20 ministara), na celu sa Ardernovom, je osam zena, pet predstavnika Maora i tri osobe iz LGBT zajednice, ukljucujuci ministra finansija i zamjenika premijerke, Grenta Robertsona.
“Ova administracija je zasnovana na zaslugama i nevjerovatno je raznovrsna. Ponosna sam na to”, naglasila je Ardernova.
Prema njenim rijecima, naredne tri godine bice ispunjene izazovima, zbog uticaja pandemije kovida 19, ali je izrazila uvjerenje da ce iskusni ministri obezbediti ekonomski oporavak i odgovor na pandemiju.
 
Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.



Na danasnji dan 1962. - U Grand Rapidsu (Michigan) rodjen je Anthony Kiedis - frontmen i pjevac rok-grupe Red Hot Chili Peppers
 
Zurück
Oben