Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Die schönsten 3 Finger Bilder

Slucajno sam naletio na HTV i tada je bila emisija vezana za poljuprivredu, ne nebavim se tim poslom, medjutim u mom kraju je poljuprivreda bila od velikoga znacaja (pogotovo kad su u pitanju sela).
Pa nekada i vi imate dobrih emisija.

hvala,jesi li sinoc gledao latinicu?
i jesi li danas procitao novost o raspodjeli stanova u kninu?
 
Nisam cigo, gledao sam proslu nedjelju latinicu, vezano za "pad Posavine".
Sta je ovoga puta bila tema ?

Hm, moracu da prolistam stranicu "slobodne dalmacije", nisam jos cuo novosti.

steta,tema je bila "i oni su nas branili".bila je to emisija o pripadnicima nacionalnih manjinama u sastavu hv.
prikazali su i srbe koji su se borili za hrvatsku,pa bi bilo zanimljivo cuti sta ti mislis o toj temi.

zaista stoji u slobodnoj dalmaciji.:D
jeli je to zanimljivo tebi ili tvojima?
 
steta,tema je bila "i oni su nas branili".bila je to emisija o pripadnicima nacionalnih manjinama u sastavu hv.
prikazali su i srbe koji su se borili za hrvatsku,pa bi bilo zanimljivo cuti sta ti mislis o toj temi.

zaista stoji u slobodnoj dalmaciji.:D
jeli je to zanimljivo tebi ili tvojima?

Hm, ovo je "vruca" tema, a nebih dalje kvario ovaj topic, jednom prilikom otvori tu temu, pa ces cuti moje mislenje ;)
Znam ja takvih primjera koliko oces, tako je dosta hrvata bilo na nasoj strani (uff koliko tu prica ima).
Neki dobrovoljno, neki nasilu, neki nisu imali izlaza itd. i to sa jedne i druge strane.

Pa kako da ti kazem, vise je tuzno nego zanimljivo (naravno za nas), to vise nije moj grad kakvog ga ja imam u sjecanju, a da nepricam kakva se politika danas sprovodi tamo ...
 
Hm, ovo je "vruca" tema, a nebih dalje kvario ovaj topic, jednom prilikom otvori tu temu, pa ces cuti moje mislenje ;)
Znam ja takvih primjera koliko oces, tako je dosta hrvata bilo na nasoj strani (uff koliko tu prica ima).
Neki dobrovoljno, neki nasilu, neki nisu imali izlaza itd. i to sa jedne i druge strane.

Pa kako da ti kazem, vise je tuzno nego zanimljivo (naravno za nas), to vise nije moj grad kakvog ga ja imam u sjecanju, a da nepricam kakva se politika danas sprovodi tamo ...
hrvati su dobrovoljno ratovali protiv hrvatske i za rsk?????:eek:
hajde ako su nasilu morali,ali dobrovoljno....
 
hrvati su dobrovoljno ratovali protiv hrvatske i za rsk?????:eek:
hajde ako su nasilu morali,ali dobrovoljno....

To je mali broj, ali je i takvih bilo, znam dosta hrvata kninjana, pa recimo TO na Baniji je bila puna hrvata, cudan rat, nije sve crno i bijelo cigo ... ima tu prica koliko oces, ali to jednom drugom prilikom.
Neznam kakva je situacija bila kod tebe u zapadnoj Hercegovini, mozda slicna ovoj, neki dobrovoljno neki nasilu ... ovo sta navodim je pogotovo iz moga kraja.
 
Zurück
Oben