Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Folge der antimuslimischen Hetze – Alle 10 Tage kommt es zu Übergriffen auf Moschee

gercek yüzüm ortada. beni sevmedigin malum. Ama bu senin sorunun. Ben bu tür sohbete girmem artik.

- - - Aktualisiert - - -

Anliyorum. Vah vah. Keske akili olsaydik. Bu adam sadece bizim iyligimizi istiyormus demek. zaten cok hümanist davranislarindan belli oluyordu.

Lan,Saban bile senden akilli..

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Hee unutdum. Anlat, belki hatirlarim yine.

- - - Aktualisiert - - -

Ber her yönde marifetliyim. Ama size söz arkadaslar., artik küfür müfür yok.Tepem atarsa bile, size kiyamam lan.

Yeri geldimiydi ögle bir (h) kiyarsinki,ama napiyim sende bu vatanin evladisin.
Aman bosver cennet gibi bir ülkemiz var,insallah bir gün sende kiymetini anlarsin...

Yeri geldimiydi ögle bir (h) kiyarsinki,ama napiyim sende bu vatanin evladisin.
Aman bosver cennet gibi bir ülkemiz var,insallah bir gün sende kiymetini anlarsin...

sschht schhht sakin ol, sinirlerine hakim ol. Görüsürüz. hem siz gidin onu alaturka anlatin. Ama tabii, o istedigi gibi küfür basa bilir.

Ben kiymetini anlamisim ama cok kayiplarimiz var. Birsey olmamis gibi hareket etmek o ölen insanlara en büyük hakaret olur. Bölücülük benim isim degil. Ne hali varsa görsünler, ama insanlarin bir hic yerine katledilmesinden sikayetim var. Ister anlayin ister anlamayin. Kimsenin gözüne girmek gibi tavrim yok.

Zurück
Oben