Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Geil...............

ich bin schockiert wie sie sich weiter hier verhält und sage nichts mehr dazu......und die männer sind einfach pervers.


zaboravljas da je ovo samo internet.

Malaa is harmlos. opasne su UVEK one koje glume casne sestre, a i ne provode svoje vreme ispred kompa. ;-)
 
du hast recht sie ist oft sehr frech und sagt unüberlegtes, wahrscheinlich weiss sie garnicht wie es rüberkommt wenn sie so etwas schreibt......aber sie ist noch sehr jung und das wissen doch fast alle hier. deswegen finde ich es pervers von den männern mit so jungen mädchen überhaupt scherze zu machen geschweige schlimmeres.

K'o sto i mlade osobe znaju pisati svakakve "schlüpfrigkeiten" i misliti "aj sta ima veze malo se zavitlavamo", tako drugoj strani stigne signal nekome zaguljenom i vrati istom ili debljom mjerom "ae sta ima veze".. a onda otvoreno "zaliti" se ijuu sto su strasni, iju sta mi pisu a u istom dahu otvoreno "opali me" - jebajga, znas se da nismo bas svi u vinklu ovdje, kapira valjda sacica ljudi sta sam htio rec :) za ovo ostalo a i ostale je svaki komentar suvisan.
 
Dia, pizdu hija?
Htela sam da skajpam malo sa tobom, al mi sin uzeo hedzet, jurio kroz kucu i vice ; mejdej mejdej, wir stürzen ab, ja da ga dohvatim, svukoh mu hedzet i nagazi ga momacki (hedzeta). Hedzet umro pod strasnim mukama.
 
K'o sto i mlade osobe znaju pisati svakakve "schlüpfrigkeiten" i misliti "aj sta ima veze malo se zavitlavamo", tako drugoj strani stigne signal nekome zaguljenom i vrati istom ili debljom mjerom "ae sta ima veze".. a onda otvoreno "zaliti" se ijuu sto su strasni, iju sta mi pisu a u istom dahu otvoreno "opali me" - jebajga, znas se da nismo bas svi u vinklu ovdje, kapira valjda sacica ljudi sta sam htio rec :) za ovo ostalo a i ostale je svaki komentar suvisan.
u pravu si.....
 
Dia, pizdu hija?
Htela sam da skajpam malo sa tobom, al mi sin uzeo hedzet, jurio kroz kucu i vice ; mejdej mejdej, wir stürzen ab, ja da ga dohvatim, svukoh mu hedzet i nagazi ga momacki (hedzeta). Hedzet umro pod strasnim mukama.

Pini hija mala.. E sad kad je meni "mejdej" - 'nako junacki - ti si nasla skakat ka mladjana kobiliica po slusaljic.. :lol:

Dobra preporuka, al' dzabe, zavisi na koga udaris..
 
Zurück
Oben