Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Ah evladim ah. Türkiyenin siyaset özgecmisini bir okusan....

Sizin gibiler var oldukca düsmana gerek kalmiyor. Vizyonun winzig, düsüncen winzig, alternativ arayisin winzig....

Sizde vizyon yok sadece demagoji yalan ve hirsizlik ile devleti idare etmek var sizin yüzünüzden sadece zaman kayip ediyoruz. Bir soytarinin yüzünden devlet kilitlendi daha 3-5 ay önce dünya lideriniz dünyaya meydan okuyordu esada meydan okuyordu simdi aynen son osmanli padisahlar köpekleri gibi saraylarina geri cekildi ve sonunu bekliyor.

Sizde vizyon yok sadece demagoji yalan ve hirsizlik ile devleti idare etmek var sizin yüzünüzden sadece zaman kayip ediyoruz. Bir soytarinin yüzünden devlet kilitlendi daha 3-5 ay önce dünya lideriniz dünyaya meydan okuyordu esada meydan okuyordu simdi aynen son osmanli padisahlar köpekleri gibi saraylarina geri cekildi ve sonunu bekliyor.

Tarih senin gibilerini cooook gördü. Artik akillanin. Boku bokuna devleti 30-40 sene geri atma modasi coktaaaaan gecti.

Iste ilk önce tarih bilmeli.
Osmanlinin cöküsü son padisahlar yüzündenmis,vay cahil kardesim benim.
Türkiyenin cevresindeki yanginlara bakmakta yarar var,bu olanaksiz durumlari göz ardi etmek gercekten ayip baltacum.
Toaf olan,bu olumsuz durumun en güzel yani,Türkiyemizin yinede büyümesi.
Gercekten seni bu zekan icin taktir ediyorum,ve sana cani gönülden Capanoglu selami yolluyorum :emir:

imagesCAQF71AH.jpg

Tarih senin gibilerini cooook gördü. Artik akillanin. Boku bokuna devleti 30-40 sene geri atma modasi coktaaaaan gecti.

Menderes ve Özali hatirlar nasil gitiler ama?

- - - Aktualisiert - - -

Iste ilk önce tarih bilmeli.
Osmanlinin cöküsü son padisahlar yüzündenmis,vay cahil kardesim benim.
Türkiyenin cevresindeki yanginlara bakmakta yarar var,bu olanaksiz durumlari göz ardi etmek gercekten ayip baltacum.
Toaf olan,bu olumsuz durumun en güzel yani,Türkiyemizin yinede büyümesi.
Gercekten seni bu zekan icin taktir ediyorum,ve sana cani gönülden Capanoglu selami yolluyorum :emir:

imagesCAQF71AH.jpg

Cöküntü son padisahlar yüzünden demedim ama onlar da erdogan gibi sadece kendi menfatini düsündükleri yüzünden yok oldu. Osmanlinin cöküntüsünü reformlar getirdi ana dilde egitim, dar bölgeler halka zülüm.

Zurück
Oben