Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Menderesi astiniz...

Özali zehirlediniz...

Erdogani indirmek icin Amerikanin götüne girdiniz.

Erdogan nasil güce gelde kim getirdi bunlari bilirmisin sen? Tipik AKPli gibi Erdoputun söyledilerini tekrarliyorsun.

KORUMA.jpg

Darbelerde muhalifler tutuklandi, öldürüldü, partileri kapatildi ve 10% baraj geldi sonra Devletin basina bu RTE kukla soytarisi getirildi tabiki kullanma amacli sonra da yikacaklardi bugün kullanma süresi doldu.

Bu yüzde 10 Baraji Ciller zamaninda gelmisti akillim

- - - Aktualisiert - - -

Erdogan nasil güce gelde kim getirdi bunlari bilirmisin sen? Tipik AKPli gibi Erdoputun söyledilerini tekrarliyorsun.

KORUMA.jpg

Darbelerde muhalifler tutuklandi, öldürüldü, partileri kapatildi ve 10% baraj geldi sonra Devletin basina bu RTE kukla soytarisi getirildi tabiki kullanma amacli sonra da yikacaklardi bugün kullanma süresi doldu.

Ve kullanma sirasi muhtereme geldi öyle mi?

Vay satilmis vay.

Bende sevmem onu hemde hic sevmem fakat türkiyede su an tek alternatif akp.

Akpye bisey demiyorum zaten bir zamanlar kendimde akpli ve "erdoganciydim" ama simdi hersey degisti basimizda hirsiz, vatan haini ve diktatör var Erdogan gitmeli.

Nach diesem Video hat sich meine Meinung über AKP grundlegend geändert:

48 dakka Vatana ihanet PKK ile pazarlik.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Akpye bisey demiyorum zaten bir zamanlar kendimde akpli ve "erdoganciydim" ama simdi hersey degisti basimizda hirsiz, vatan haini ve diktatör var Erdogan gitmeli.

Nach diesem Video hat sich meine Meinung über AKP grundlegend geändert:

48 dakka Vatana ihanet PKK ile pazarlik.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Kendisi iki yüzlü bu dogru!

Nedir sizin bu takim tutar gibi parti tutmaniz? Adam sizin düsüncenizle alternatifsizse her boku yemege hak mi kazaniyor?

Yo,bak simdi ayip ettin.
1.Lise dahil basörtüsüne karsiyim,üniversitede kim ne isterse yapsin.
2.Avrupa birligine karsiyim.
3.Internetti kisitlamalarina karsiyim,cünkü fuus artacak :mrgreen:
4.Acilim derken kendi kimligimizi unutarcasina bir yoldagiz,buna asiri karsiyim.
5.Dinin gercekten politika gibi bir kirli ortamda isi yok,yani dini kulanmalarina karsiyim,bir tek acilim icin yariyor.

- - - Aktualisiert - - -

:haha: o zor kanka.Bak benim memleket Trabzon.Yakisir mi baska takim tutmak? Adam olun kendi memleketinizin takimini tutun beyler ne var Istanbulda? :D

Bak simdi sevdim seni,yerden göye kadar haklisin...
Yimpas sicti agzimiza,nerdesin Yozgat...

Zurück
Oben