Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

eksik is yapmisiz. Tamamen kesmek lazimdi bunlari :D

... :lol:

Moruk bunlarin Türklere karsi büyük bir nefretleri var, baksana herife. Yillardir Türk olarak geciniyor, bize dostmus gibi görünüyor ve yillar boyunca icinde bu Türk nefretini tasiyor, insan ne kadar piskopat olmaliki böyle birsey yapa, anlayamadim mois.

Moruk bunlarin Türklere karsi büyük bir nefretleri var, baksana herife. Yillardir Türk olarak geciniyor, bize dostmus gibi görünüyor ve yillar boyunca icinde bu Türk nefretini tasiyor, insan ne kadar piskopat olmaliki böyle birsey yapa, anlayamadim mois.

Bir bak hele kardes kavgalarina! Anlaymisun? Size kalsa zaman bosuna harcaniyor öyle zan edin.

Bu az uz bir sey degil gercekten hasta ruhlu olmak lazim. Hadi ben anlamadim Barbaros niye cözemedi onu anlamadim.

Cift karakterli piskopat. Kisilik bozuklugu var resmen. :lol:

Was ich nicht verstehe, wozu lernt man denn noch türkisch wenn man das land nicht mag?

Mein lieber auch die Iraner waren unter Türkischer Herrschaft genauso wie die Araber,Kurden und der ganze Balkan da ist es normal das sie Türkisch sprechen im Iran leben zwischen 25-40 Millionen Türken und in ganz Europa über 5 Mio.

- - - Aktualisiert - - -

simdi sira bende...itiraf ediyorum: diger forumda ismim pontuslurumkizi61 idi. bazilari belki beni tanir. diger yunanlilarla birlikte türkleri kizdiriyordum.

saygilarla

nummarani versene bi bana.

Zurück
Oben