Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus der Türkei

Kuş beyinli Kewell, milletin içkisinden sana ne lan ? İsterse içer isterse içmez, sana mı soracaklar ? Hem bu statü ne saçmalık, içip içmemek insanın kendini bağlar, partisini değil, ama senin gibi kuş beyinlilerin akılları sadece bunlara erer.
.

11825639_1701251746764681_7832593478729271990_n.jpg

Kuş beyinli Kewell, milletin içkisinden sana ne lan ? İsterse içer isterse içmez, sana mı soracaklar ? Hem bu statü ne saçmalık, içip içmemek insanın kendini bağlar, partisini değil, ama senin gibi kuş beyinlilerin akılları sadece bunlara erer.
.
ayni Babam Erdogan gibi konustun:).. onun icin sizi sikkim icin diyemiyorum, ama icimden söylüyorum babam duymasin diye:D ama ben siyasetci degilim bornumun borcu degil.
Burada mesele hedeftekinin seçmen olması, seçmenlere "şerefsiz" deniliyor, hakaret ediliyor. Hangi partiyi seçerse seçsin; seçmenin, milli iradenin tercihine saygı göstermek bütün siyasetçilerin boynunun borcudur. " dedi.
Türkiye'nin kaymağını yiyenler, Boğaz'da, yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu HDP'ye veren şerefsizler. Şimdi, HDP ile koalisyonu kurun" sözlerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tepki geldi. Erdoğan, Bahçeli'nin sözlerini kabul edilemez bulmuş
Haber : Bahçeli'nin o sözleri Erdo?an'? çok k?zd?rm??! haberi
Rate mal woher die meisten Flüchtlinge in Frankreich kommen...
von Ex-Frankreich:)

Bombenanschlag in Istanbul auf eine Polizeistation.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

:haha::haha::haha:

Mitten in Istanbul.

Zurück
Oben