Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus Montenegro


Jetzt meldet sich der Duke

"Srebrenica nije dvorište Srbije, već dvorište Bosne. Gdje god se dogodi genocid, zdravorazumska politika mora da ga osudi. Svejedno da li se dogodio u Ruandi ili na Balkanu..."
 

Jetzt meldet sich der Duke

"Srebrenica nije dvorište Srbije, već dvorište Bosne. Gdje god se dogodi genocid, zdravorazumska politika mora da ga osudi. Svejedno da li se dogodio u Ruandi ili na Balkanu..."
Eigentlich alles richtig gesagt …
 
Vecina srba slavi Ratka Mladica a ja zautcen? Vucic hoda po Bosni ko da je njegova a ljuti se i zabranjuje pomoci iz Sarajeva za Sandzaka. Ako Bosnjo i dalje spava ko do sad nece se vise ni probuditi.

Cekaj polako. Znas ti sta je vecina jarane! barem 51%, ja bi rekao da je taj broj mozda 5% . Jesu i ovo zlocinci po tebi..

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.
 
Cekaj polako. Znas ti sta je vecina jarane! barem 51%, ja bi rekao da je taj broj mozda 5% . Jesu i ovo zlocinci po tebi..

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.

Da da i baš tih 5% se vazda nadju na stadionima, zborovima, skupovima itd … mozda nisu 50+% ali garant nisu samo 5%, kako god čak i 0,1% je previše
 
Zurück
Oben