Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Nachrichten aus Serbien

Was ist denn mit Vucko los🤷‍♂️

"Hrvatska je uvijek bila ispred nas što se tiče ekonomskog razvoja, uvijek su u tom dijelu, što bivše Jugoslavije, nekada Austro-Ugarske dok smo mi bili pod Turcima, uvijek su bili razvijeniji i ispred nas. Što se tiče ekonomskog razvoja, ne bih o nekim drugim stvarima. Ne mogu nadoknaditi 200 godina našeg zaostatka, niti to može bilo tko od vas, nije realno za 7 ili 10 godina", izjavio je Vučić.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama"​

No rekao je da se Srbija približava. Govoreći o BDP-u, Vučić je rekao da je Srbija zaključno s idućom godinom gotovo udvostručila BDP, dok ga Hrvatska nije povećala ni za 50 posto.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama. Danas oni imaju 1100 eura prosječnu plaću, a mi 635. To više nije tri prema jedan. Polako se približavamo. Oni su uspješna zemlja i nema tu neke filozofije. Ali hoće li Srbija brže rasti? Hoće. Hoće li netko zaustaviti Srbiju? Neće. Nažalost, mi nemamo turizam da zarađujemo milijarde, ali imamo svoje, ruke, svoj rad, svoju marljivost, imamo tvornice i investicije. Želim im uspjeh", izjavio je Vučić.
 
Was ist denn mit Vucko los🤷‍♂️

"Hrvatska je uvijek bila ispred nas što se tiče ekonomskog razvoja, uvijek su u tom dijelu, što bivše Jugoslavije, nekada Austro-Ugarske dok smo mi bili pod Turcima, uvijek su bili razvijeniji i ispred nas. Što se tiče ekonomskog razvoja, ne bih o nekim drugim stvarima. Ne mogu nadoknaditi 200 godina našeg zaostatka, niti to može bilo tko od vas, nije realno za 7 ili 10 godina", izjavio je Vučić.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama"​

No rekao je da se Srbija približava. Govoreći o BDP-u, Vučić je rekao da je Srbija zaključno s idućom godinom gotovo udvostručila BDP, dok ga Hrvatska nije povećala ni za 50 posto.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama. Danas oni imaju 1100 eura prosječnu plaću, a mi 635. To više nije tri prema jedan. Polako se približavamo. Oni su uspješna zemlja i nema tu neke filozofije. Ali hoće li Srbija brže rasti? Hoće. Hoće li netko zaustaviti Srbiju? Neće. Nažalost, mi nemamo turizam da zarađujemo milijarde, ali imamo svoje, ruke, svoj rad, svoju marljivost, imamo tvornice i investicije. Želim im uspjeh", izjavio je Vučić.
Ich finde nur kroatische Medien dazu.

 
Ich finde nur kroatische Medien dazu.

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.


Ab Minute 58:00
 
Was ist denn mit Vucko los🤷‍♂️

"Hrvatska je uvijek bila ispred nas što se tiče ekonomskog razvoja, uvijek su u tom dijelu, što bivše Jugoslavije, nekada Austro-Ugarske dok smo mi bili pod Turcima, uvijek su bili razvijeniji i ispred nas. Što se tiče ekonomskog razvoja, ne bih o nekim drugim stvarima. Ne mogu nadoknaditi 200 godina našeg zaostatka, niti to može bilo tko od vas, nije realno za 7 ili 10 godina", izjavio je Vučić.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama"​

No rekao je da se Srbija približava. Govoreći o BDP-u, Vučić je rekao da je Srbija zaključno s idućom godinom gotovo udvostručila BDP, dok ga Hrvatska nije povećala ni za 50 posto.

"Oni će i dalje biti bogatiji, ali će se smanjivati razlika u plaćama. Danas oni imaju 1100 eura prosječnu plaću, a mi 635. To više nije tri prema jedan. Polako se približavamo. Oni su uspješna zemlja i nema tu neke filozofije. Ali hoće li Srbija brže rasti? Hoće. Hoće li netko zaustaviti Srbiju? Neće. Nažalost, mi nemamo turizam da zarađujemo milijarde, ali imamo svoje, ruke, svoj rad, svoju marljivost, imamo tvornice i investicije. Želim im uspjeh", izjavio je Vučić.
Die News ist von Samstag .. ;-)

Krass, der böse Cetnik Vuckic sagt was "nettes" über Kroatien, wie erklärt ihr euch das :haha:
 
Ich war schon immer einer 😎

Wir haben jetzt nach ü 20 Jahren einen Mittelwert, Qualität ist überzeugend. :greco:
Wir fahren jetzt Gornien kontrolliert herunter und geben das Länderdreieck frei / grünes Licht für auflösen der Grenze:walk:

Kinder haben auch mitentschieden. Ich habe ihnen alles erklärt, gezeigt. Dann habe ich ihnen alles mögliche auf dem Tisch gelegt. Sie haben sich dafür (siehe Anhang) entschieden 🤷‍♂️
Dua Lipa hat schlüssel von Gornien bekommen Knecht und einfach weggeschmissen sie scheint einen feuchten auf Gornien zu geben Knecht :pc:

Um diese Inhalte anzuzeigen, benötigen wir die Zustimmung zum Setzen von Drittanbieter-Cookies.
Für weitere Informationen siehe die Seite Verwendung von Cookies.
 
Zurück
Oben