Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Rehabilitovan Nikola Kalabić

Dosta sam ti pokazao, 350.000 samo 45 - 46 ... brani ti samo komunizam otpadu.
Samo se ti nerviraj i psuj :D A inace kakav ti ovaj Link, pa i ja bi bolje napravio tu stranicu. A verovatno hoces da kazes da od tih tvojih fiktivnih 350.000 vecina je bilo neduznih srba koji su se borili za pravo i slobodu.

- - - Aktualisiert - - -

Pretpostavljam da mu jednostavno pripisuju sve ubijene tokom WW2. To me podsjeca na popis na jasenovac.info, gdje su sve zrtve u Jugi tokom WW2 naveli kao zrtve Jasenovca. A ti to naravno gutas.
Jos kad vidim ove propaganda-masinerije kao Telegraf dodje mi da povratim. I tamo ima svasta da cujes od toga kako je Tito saradjivao sa nemcima i ustasama do toga kako su partizani bili saucesnici u Jasenovcu itd. da te bog sacuva.
 
Pretpostavljam da mu jednostavno pripisuju sve ubijene tokom WW2. To me podsjeca na popis na jasenovac.info, gdje su sve zrtve u Jugi tokom WW2 naveli kao zrtve Jasenovca. A ti to naravno gutas.

Ostavio sam jos vise dokaza:

In dem Buch Death by Government (1994) geht Rummel der Theorie vom Demokratischen Frieden im Hinblick auf Demozid nach. Er analysiert vor allem Daten über das 20. Jahrhundert. Rummel stellt 39 Mio. Kriegsopfer weltweit (1900-1987) 170 Mio. Opfern von Demozid gegenüber. Die Zahlen setzen sich aus Schätzungen anderer Wissenschaftler (Small & Singer für die Jahre 1900-1980) sowie aus eigenen Schätzungen (für die Jahre 1980-1987) zusammen. Er analysiert und vergleicht die Daten aus 15 Regimen wie z.B. der UdSSR, dem kommunistischen China, Kambodscha unter den Roten Khmern, NS-Deutschland, oder Japan. Dabei listet er in zahlreichen Tabellen und Graphiken die Opfer nach Ort, Zeit und Umständen ihrer Ermordung sowie nach Tätern auf. Im ersten Kapitel fasst er für das 20. Jahrhundert die Mörder mit jeweils mehr als 1 Million Opfern in einer Rangliste zusammen. Gemessen in Millionen Opfern nennt er: Josef Stalin (43), Mao Zedong (38), Adolf Hitler (21), Chiang Kai-shek (10), Lenin (4), Tōjō Hideki (3,6), Pol Pot (2,4), Mengistu Haile Mariam (1,7), Yahya Khan (1,5) und Tito (1,1).

Al lepo ti brani taj usrani komunizam, fala kurcu pa ste manjina i izumirate polako.
 
Jos kad vidim ove propaganda-masinerije kao Telegraf dodje mi da povratim. I tamo ima svasta da cujes od toga kako je Tito saradjivao sa nemcima i ustasama do toga kako su partizani bili saucesnici u Jasenovcu itd. da te bog sacuva.

Da, a izvor im je cesto Miloslav Samardzic sa svojim pogledi.rs

On gura tu pricu da su cetnici ratovali protiv svih, dok su komunisti suradjivali sa Nijemcima i ustasama. Za podsmijeh. Svasta se ovih dana pise.
 
Da, a izvor im je cesto Miloslav Samardzic sa svojim pogledi.rs

On gura tu pricu da su cetnici ratovali protiv svih, dok su komunisti suradjivali sa Nijemcima i ustasama. Za podsmijeh. Svasta se ovih dana pise.
Ma da ih jebem kako se zovu :D Sacuvaj me boze ovi sa njihovim teorijama zavere. A jel si znao da je pravi Tito umro ranije nego sto oficijalno znamo i da je na njegovo mesto dosao neki Valter Vajs, poljski jevrej koji je kao bajagi licio na njega? :D (da ima te zavere)
 
Al lepo ti brani taj usrani komunizam, fala kurcu pa ste manjina i izumirate polako.

Pa izumiramo svi. Skoro sam dodao, srecom, s obzirom da za svaki korak naprijed pravimo dva unazad.

- - - Aktualisiert - - -

Ma da ih jebem kako se zovu :D Sacuvaj me boze ovi sa njihovim teorijama zavere. A jel si znao da je pravi Tito umro ranije nego sto oficijalno znamo i da je na njegovo mesto dosao neki Valter Vajs, poljski jevrej koji je kao bajagi licio na njega? :D (da ima te zavere)

Da da.. Pravi Tito je bio castan hrvatski komunista, koji je poginuo u Spanjolskoj. Ovog drugog, zidova naravno, su poslali sovjet-komunisti i Vatikan. :D
 
Pa izumiramo svi. Skoro sam dodao, srecom, s obzirom da za svaki korak naprijed pravimo dva unazad.

- - - Aktualisiert - - -



Da da.. Pravi Tito je bio castan hrvatski komunista, koji je poginuo u Spanjolskoj. Ovog drugog, zidova naravno, su poslali sovjet-komunisti i Vatikan. :D

hahaha :D a titova unuka sam cuo je clan jedne sekte koju kontrolisu Iluminati tj. masoni u cemu je ucestvovao i Tito... :D :D
 
Die Partisanen haben ganz sicher nicht das angerichtet was Tschetniks in der Zeit getan haben, auch in meinem Dorf.

Nauci istroriju....pogledaj sta su "Leva skretanja" i "pasje groblje", tvoji komunsiti su vec 1941 poceli sa terorom u CG i Srbiji, vise su ucinuli zlocina od cetnika...te "Preventivne Likvidacije" su se nastavle u SFRJ...
 
Zurück
Oben