Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Trebinje (Republika Srpska)

Ma pustite ga...sto vise mu objasnavate sve vise ukapira da je RS Srpska ZEMLJA sa nasem Stanovnistvom...plaka ce mali balkansurfer :lol: :lol: :lol:
 
Obrenovic schrieb:
Ma pustite ga...sto vise mu objasnavate sve vise ukapira da je RS Srpska ZEMLJA sa nasem Stanovnistvom...plaka ce mali balkansurfer :lol: :lol: :lol:

ma da znas kako ma zaboli ona stvar sto tamo zive srbi. ne interesuje me jer je to jos uvijek BiH makar vi plakali jos sljedecih 100 godina.
 
BalkanSurfer schrieb:
Obrenovic schrieb:
Ma pustite ga...sto vise mu objasnavate sve vise ukapira da je RS Srpska ZEMLJA sa nasem Stanovnistvom...plaka ce mali balkansurfer :lol: :lol: :lol:

ma da znas kako ma zaboli ona stvar sto tamo zive srbi. ne interesuje me jer je to jos uvijek BiH makar vi plakali jos sljedecih 100 godina.

Nije BiH!

map-bos.gif
 
CAR_DUŠAN schrieb:
BalkanSurfer schrieb:
Obrenovic schrieb:
Ma pustite ga...sto vise mu objasnavate sve vise ukapira da je RS Srpska ZEMLJA sa nasem Stanovnistvom...plaka ce mali balkansurfer :lol: :lol: :lol:

ma da znas kako ma zaboli ona stvar sto tamo zive srbi. ne interesuje me jer je to jos uvijek BiH makar vi plakali jos sljedecih 100 godina.

Nije BiH!

map-bos.gif

ej to citav svijet vidi drugacije, tebi se to dopadalo ili ne.
 
BalkanSurfer schrieb:
CAR_DUŠAN schrieb:
BalkanSurfer schrieb:
Obrenovic schrieb:
Ma pustite ga...sto vise mu objasnavate sve vise ukapira da je RS Srpska ZEMLJA sa nasem Stanovnistvom...plaka ce mali balkansurfer :lol: :lol: :lol:

ma da znas kako ma zaboli ona stvar sto tamo zive srbi. ne interesuje me jer je to jos uvijek BiH makar vi plakali jos sljedecih 100 godina.

Nije BiH!

map-bos.gif

ej to citav svijet vidi drugacije, tebi se to dopadalo ili ne.

Sta ima to sa time sta svet vidi ili misli.uglavnom da je RS srpska nasa zemlja.sve ostalo je nebitno.
 
Mauzer schrieb:
RS ist zu 93% von Serben bewohnt und da kannst du nix daran ändern.
Seit wann ist das so? So um 1992 vielleicht?

Mauzer schrieb:
Was meine ijekavica betrifft .... meine Brüder haben recht ... ich habe
Nachholbedarf....und bei uns(RS) wird sie immer mehr verwendet
Im Pinzip bleibt es selbstverständlich jedem frei überlassen wie er redet, nur wirst du trotzdem immer ein Bosanac bleiben. Das ist dir doch hoffentlich klar?
 
granice su granice pa ti mozes pricat i da je tamo najvise ljudi iz tunguzije. to nije bitno. 8)

"welcome to bosnia and hercegovina" jel uzivas kad to prvo vidis a tek kao drugo "welcome to republika srpska"?
 
BalkanSurfer schrieb:
granice su granice pa ti mozes pricat i da je tamo najvise ljudi iz tunguzije. to nije bitno. 8)

"welcome to bosnia and hercegovina" jel uzivas kad to prvo vidis a tek kao drugo "welcome to republika srpska"?


Nevidim welcome to Bosnia Hercegovina.Republika Srpska je drzava za sebe i ako jos nije nezavisna.ipak smo nezavisni.a ti si Ausländer i svi te göedaju kao AUSLÄNDER I CIM KAZES NESTO POGRESNO DOBIJES PO PICKI:
 
CAR_DUŠAN schrieb:
BalkanSurfer schrieb:
granice su granice pa ti mozes pricat i da je tamo najvise ljudi iz tunguzije. to nije bitno. 8)

"welcome to bosnia and hercegovina" jel uzivas kad to prvo vidis a tek kao drugo "welcome to republika srpska"?


Nevidim welcome to Bosnia Hercegovina.Republika Srpska je drzava za sebe i ako jos nije nezavisna.ipak smo nezavisni.a ti si Ausländer i svi te göedaju kao AUSLÄNDER I CIM KAZES NESTO POGRESNO DOBIJES PO PICKI:

muahahahahahahahaha drzava za sebe. grööööööööööööööööööööhl. vor allem wenn dich vorher ein alija, ein senad oder sonst wer an der grenze durchgecheckt hat muahahahahha

me pickice kao tebe bi i tamo pojeo za dorucak ciganderu, ne brini se. ovo je bio vic dana. drzava za sebe *LOL*
 
Zurück
Oben