Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

U-19 EM in Estland vom 3. Juli bis 15. Juli 2012

Marić: FSS mi garantuje za Partizanove igrače!

Zalet za Estoniju omladinski reprezentativci Srbije počeli su da hvataju bez četvorice igrača Partizana. Selektoru Zoranu Mariću, na prozivci u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, javilo se 19 fudbalera, od 25 koliko je uvrstio na spisak.
Dozvolio sam Milošu Deletiću da odigra utakmicu za Vojvodinu i priključi nam se u večernjim satima. Kapiten Srđan Mijailović pridružiće nam se u nedelju – kaže Marić.
Saga oko partizanovaca Lazara Markovića,Nikole Ninkovića, Nikole Aksentijevića iAleksandra Mitrovića se nastavlja. Sva četvorica ostaće sa crno-belima do kraja priprema na Tari, 26. juna, a zatim…
Dobio sam uveravanja čelnika FSS da će nam se priključiti i igrači šampiona. Za mene je to dovoljno i očekujem ih da dođu posle povratka sa Tare.
Lazar Marković biće najveća enigma, jer se žalio i na povredu.
On ima specifičan tretman, nemam informaciju oko njegove povrede – dodao je selektor Orlića.

Pripreme za PE u Estoniji juče je u Staroj Pazovi počelo 19 omladinskih reprezentativaca, golmani: Filip Pajović(Videoton), Miroslav Grujičić (BSK, Borča),Marko Cicović (Hurakan, Španija);odbrambeni igrači: Uroš Spajić, Filip Stojković, Stevan Luković (Crvena zvezda),Nemanja Radoja (Vojvodina), Lazar Rosić(Radnički 1923), Nikola Antić (Rad); vezisti:Marko Poletanović (Vojvodina), Saša Ivković(Teleoptik), Marko Pavlovski (OFK Beograd),Stefan Dimić (Rad), Milan Vojvodić (Spartak ZV), Boris Varga (Hajduk, Kula), Ivan Petrović (Radnički 1923), Đorđe Radovanović (Nacional, Portugal); napadači:Uroš Đurđević (Rad) i Aleksandar Čavrić(Banat).

http://www.zurnal.rs/2012/06/23/maric-fss-mi-garantuje-za-partizanove-igrace/index.html?lang=lat
 
Überträgt HRT 2 die Kroatien-Spiele? Weiß das jemand?

...auf hrt.hr steht nichts geschrieben....sprich leider nein...auf uefa.com kann man nachlesen welche spiele eurosport überträgt....schau halt am spieltag im internet nach anderen streams...
 
Partizan pustio dva igrača, Aksentijević enigma

Saga o omladinskim reprezentativcima iz Partizana bliži se kraju. Crno-beli su dozvolili da se Nikola Ninković i Aleksandar Mitrovićpriključe pripremama Orlića za Prvenstvo Evrope u Estoniji. Status Nikole Aksentijevićaje međutim, i dalje pod upitnikom.

Selektor srpskih juniora, Zoran Marić sastao se tim povodom sa predsednikom FS Srbije,Tomislavom Karadžićem.
Očekujem da ćemo u sredu znati i da li će nam se pridružiti i Aksentijević. Rukovodstvo FSS razgovaraće još jednom sa sportskim direktorom Partizana, Ljubišom Tumbakovićem. Verujem da će crno-beli imati razumevanja, jer nam je pozicija desnog beka deficitarna. Aksentijević je dao veliki doprinos uspehu u kvalifikacijama i neophodan nam je – rekao je Marić.
Lazar Marković definitivno neće putovati na kontinentalni šampionat, zbog, kako je obrazloženo, povrede. Perspektivni napadač nije u punom treningu i on nije ni bio predmet poslednjih razgovora na relaciji FSS – Partizan.

http://www.zurnal.rs/2012/06/26/partizan-pustio-dva-igraca-aksentijevic-enigma/index.html?lang=lat
 
...an die serben:....überträgt einer eurer sender die spiele?!...
 
Dienstag, 3.7.
17:45 Uhr: Serbien - Frankreich auf Eurosport
19:45 Uhr: Estland - Portugal auf Eurosport

Freitag, 6.7.
15:30 Uhr: Frankreich - Kroatien auf Eurosport 2
19 Uhr: Portugal - Spanien auf Eurosport

Montag, 9.7.

15 Uhr: Spanien - Estland auf Eurosport 2
19 Uhr: Frankreich - England auf Eurosport


Donnerstag, 12.7.
15:45 Uhr Uhr: 1. Halbfinale auf Eurosport 2
19 Uhr: 2. Halbfinale auf Eurosport


hmmm 1 x geht :D haha
hmmm sport klub wirds nicht übertragen weil wimbledon
arena sport glaub ich auch weniger :/
wenn dann rts1 bzw 2 ...
 
Zurück
Oben