Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

UEFA Europa League 2018/19

Sie haben keine Berechtigung Anhänge anzusehen. Anhänge sind ausgeblendet.


...:lol:...
 
...otvori oci i budi iskren da su (mozda ne tebi) vama non stop usta puna dinama :D...mozda nije neko mjerilo...ali otvori koji portal, ako ne znas o cemu pricam...

Koji portal?
Sve sto sam vidio na portalima su bile najave kako antihrvati, orjunasi dolaze na maskimir navijat protiv Dynama.
Ajmo zaboravit cinjenicu da je prijateljstvo Torcide i NNB posebna stvar.
Ajmo pricat o tom kako u ovoj ludoj zemlji moras bodrit klub, iako te boli kurac za njega, samo jer je iz Hrvatske.
Cijela njemacka mrzi Bayern, cijela Spanjolska Real, cijela Francuska PSG.
Samo u nas si izdajnik kad te se jebe za klub koji jos uvijek vodi glavonja.

A tu ti pocinje problem. Ni jedan portal ne prica lose o Dynamu u trenutku.
 
Koji portal?
Sve sto sam vidio na portalima su bile najave kako antihrvati, orjunasi dolaze na maskimir navijat protiv Dynama.
Ajmo zaboravit cinjenicu da je prijateljstvo Torcide i NNB posebna stvar.
Ajmo pricat o tom kako u ovoj ludoj zemlji moras bodrit klub, iako te boli kurac za njega, samo jer je iz Hrvatske.
Cijela njemacka mrzi Bayern, cijela Spanjolska Real, cijela Francuska PSG.
Samo u nas si izdajnik kad te se jebe za klub koji jos uvijek vodi glavonja.

A tu ti pocinje problem. Ni jedan portal ne prica lose o Dynamu u trenutku.

...bolan, mislim na komentare ispod svakog clanka prije dinamove tekme :D....vatreni navijaci anderlechta, trnave i fenera, viktorije itd ^^...sve ostalo sto si pisao manje vise vec znam i slazem se...ruku na srce da sutra igrate protiv zvezde/partizana bio bi neutralan...
 
...bolan, mislim na komentare ispod svakog clanka prije dinamove tekme :D....vatreni navijaci anderlechta, trnave i fenera, viktorije itd ^^...sve ostalo sto si pisao manje vise vec znam i slazem se...ruku na srce da sutra igrate protiv zvezde/partizana bio bi neutralan...

Eh jebiga sad protiv njih bi cak vas podrzavao :lol:
Takvih imas svuda, jedina razlika je da vi igrate EL, mi ne...
 
Inter mit einem guten Ergebnis, dennoch hätte man in der ersten Halbzeit mehr draus machen können. Zweite dann kacke, an sich dann dafür ok. Icardi möglicherweise im Rückspiel wieder in der Startelf Gerüchten zufolge

Napoli siegt klar, trotz einiger Salzburg Chancen, denke mal, dass das reicht
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben