Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Witz des Tages bre

Uhvatio crnogorac zenu sa drugim tipom u krevetu. Tip iskoci onako gol iz kreveta i pocne trcati vani, crnogorac pusku iz ormara iz opuca jednom, dva, tri puta za tipom ali ga ne pogodi. Sav nikakav, porazen, kaze: ma nije mi sto mi je jebo zenu, ni sto sam ga vidjeo golog nego mi je sto ga isprati ko vladiku.

Babsi puknem te u strabzi :evil4:
 
Kaze zeko zmiji:
- "Izvini sto sam te neki dan zezao sto nemas noge."
Na to ce zmija:
- "Ma nema veze, bilo pa proslo."
Na to ce zeko:
- "E svaka ti cast! Evo ruka!"
 
Bitte mit Humor nehmen:

Sitzt ein Deutscher, ein Amerikaner, ein Chinese und ein Türke im Zug. Geht der Chinese zum Fenster holt einen Sack Reis aus der Tasche und wirft ihn aus dem Fenster, dabei sagt er: "Davon haben wir soviel." Daraufhin geht der Amerikaner zum Fenster und schmeißt Dollarscheine hinaus und sagt: "Davon haben wir soo viele." Darauf rutscht der Türke näher an den Deutschen heran und flüstert ihm ins Ohr: "Komm jetzt bloß nicht auf blöde Gedanken!"
 
[FONT=Verdana, Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]Dosao policajac na posao,a jedna mu cipela crna jedna bijela. Sef na njega pocne galamiti:" Kvaris ugled policije, i onako uvjek kazu da smo glupi, idi kuci i zamjeni cipele". Ode policajac kuci i vraca se nakon nekog vremena i podnosi raport sefu: Sefe imam problem,i kod kuce su mi nepar,jedna crna jedna bijela !!! [/FONT]
 
Sorry, auf Jugo..


Ide pop putem i vidi mrtvog magarca na putu. Nazove policiju i kaze:
dobar dan, ja sam svestenik Jevro, odje na putu lezi mrtav magarac, pa sam mislio da organizujete nekog da ga sklone s puta, moze se desiti kakva nesreca.

Policajac duhovit,smeska se ho ho ho i kaze:
Pa Pope, sto mu nisi ocitao molitvu?

Pop na to: Pa hteo sam prvo rodbini da javim.
 
Dođe Crnogorac u Beograd, uđe u tramvaj i vidi putnike kako stoje i drže se. Spusti on kofer, uhvati se za šipku i kaže:
Pušćaj, narode, sada ja držim - ne boj se!
 
Mamaa...sta si govorila tati kad ste me zaceli?

NE U MENE, NE U MENE!!!

World_News_10-1_jpg_380681s.jpg
 
Zurück
Oben