Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Witz des Tages bre

Prvi

Pita Haso Muju:
-''Jel' bolan Mujo volis li sex u trojku?"
-"Sta volim, obozavam!"
-"PA IDI ONDA BRZO KUCI."

Drugi

Mali ivica je dobio jedinicu iz seksualnog odgoja. Jako je ljut i odluci se osvetiti uciteljici. Zato posle skole pozove Pericu da se sakriju iza grma i docekaju je:
-"Kad dodje uciteljica ti joj digni suknju, a ja cu je udariti u jaja."
 
Mujo, Huse & Hase

Radio Mujo na gradilistu. Ujutro se probudi i odmah cuje neki tih, njezan glasic kraj uha: "Nemoj Mujo ici danas na posao, dogodit ce se nesreca, puno vas ce stradati." Mujo se prepadne, pa odluci da nece ici na posao. Nakon pola sata objavlja radio: "Dogodila se nesreca na gradilistu, ima punoh poginulih." Kaze Mujo Fati: "Odoh ja sa busom, barem da im pomognem traziti ljude." Kad opet glasic: "Nemoj Mujo ici sa busem, bus ce imati saobracajku, puno ce ih stradati." Mujo odluci da nece sa busem da ide pa kaze Fati: "Fato ja odoh sa biciklom." Opet se glasic pojavi: "Nemoj Mujo sa biciklom, podletic ces pod auto i stradati." Kaze Mujo: "A tko si ti? Tko me to stalno spasava?" Glasic: "Ma ja sam tvoja dobra vila, ali ja sam jako mala nemozes me vidjeti." Mujo: "Pa ajde sleti mi barem na dlan, da te vidim." Dobra vila sleti Muji na dlan, a Mujo sklopi cvrsto ruke pa kaze: "Ma j***m ti mater, pa gdje si bila kad sam se zenio?!!!"


Vratio se Mujo iz Njemacke i donio mobilni.Pita njega Fata:
-Sta ti je to Mujo?
-Pa mobilni.
-Sta mobilni kako to?
-Sad cu ti pokazat.
Ode on u WC pozove Fatu i kaze:
-Alo Fato dodj da mi istrljas ledja
-Ma ne mogu doso mi onaj moj hajvan iz Njemacke


Pito Huso Hasu sta bi ti volio biti da se ponovo rodis kaze
Haso ja bi volio bit ZDRIBAC!!! a na to ce Huso pa ne moze
te dva puta kobila roditi...


:lol:
 
Könnt ihr nicht mal versuchen ein paar Sachen zu übersetzen? Das ist doch irgendwie.. diskriminierend, oder nicht? :roll:
 
Minci schrieb:
Hellenic schrieb:
Macedonian schrieb:
Dobro jutro Minci, kalimera Hellenic 8)

Kalimera ;-)

Dobro Jutro @ all, too! :lol:
OKay hellenic, werde mein bestes tun um für fairniss zu sorgen, deshalb sind die nächsten witze, only for you....den wenn ich die, die von eben übersetzte sind sie nicht wirklich zum lachen :wink:

oohh thx, .. aber wehe der ist nicht lustig :roll:
 
Zurück
Oben