Aktuelles
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Erdogan Support-Thread !!!

Al içeri!!! Hayati tehlike bertaraf edilince geri gönderirsin!!! Cansız Türkmen bedenleri ne gibi bir stratejik öneme sahip olacak?!
Bir milyondan fazla Suriyeliyi Türkiye'ye aldık. Belli ki Türkiye sevdalısı bu sığınan Suriyeliler. Sınır kapılarını neden açtık bunlara? Stratejik önemleri n'oldu???

Sünni Türkmenleri vahabiler ellemez zaten uslu durdularmi, Sii Türkmenlerde Kürt bölgesindeler suanda cogu.
Kürtler ISID`e yenildimi dram baslar, ozaman zaten son care alinirlar ya da senin askerin girmek zorunda kalir.
Belli olmaz, yasayip görmek lazim...

Benim anlam veremediğim Yezidilerin Türkiye'ye alınması. Ne mezhep birliği var ne etnik kimliklerimiz aynı. Amaç ne olabilir?

Benim anlam veremediğim Yezidilerin Türkiye'ye alınması. Ne mezhep birliği var ne etnik kimliklerimiz aynı. Amaç ne olabilir?

Insanlik.
Cogu Yezidi zaten Kürt bölgelerine kacmaya calisiyor ve siginiyor, bizim sinira gelenler o bölgelerden ISID ile arasinda kalanlar.
Biz kabul etmesek adamlari vahabilerin kucagina, yani kesin ölüme geri yollamis olacagiz.

ilk degerlendirmemde secimlerden önce kürtlere bir mesaj verip oylarini kapma girisimi diye düsünmüstüm ama bu Yezidleri sünni kürtler de sevmez. Amac dünyaya sirin görünmektir bence. Hepimiz AKPlilerin nasil övülmeyi sevdiklerini biliyoruz :D

- - - Aktualisiert - - -

lan dininize sokayim amina koydunuz dünyanin

Sünni Türkmenleri vahabiler ellemez zaten uslu durdularmi, Sii Türkmenlerde Kürt bölgesindeler suanda cogu.
Kürtler ISID`e yenildimi dram baslar, ozaman zaten son care alinirlar ya da senin askerin girmek zorunda kalir.
Belli olmaz, yasayip görmek lazim...

Belli ki Türkiye sınırına dayanmış, IŞİD ile Kuzey Irak Kürt Bölgesi arasında sıkışmış, hayati tehlikede olan şii Türkmenler var.

Orasi dogru,nerde Cakal var onlara Ev sahipligi yapiyoruz oysa ki seni beni yanlarinda istemezler.Gercekten vahim bir durum,beladan uzak durmak yerine bilincli bir sekilde Evimize sokuyoruz! Bana kimse sormadi zarten,ne isim olur Elin Yezidisi ile..

Belli ki Türkiye sınırına dayanmış, IŞİD ile Kuzey Irak Kürt Bölgesi arasında sıkışmış, hayati tehlikede olan şii Türkmenler var.

Vardir belki, 100% takip edemedim son zamanlarda.
Öyle durumdakileri hemen iceri almak lazim, sayilari azdir muhtemelen sonra tekrar bir yolunu bulup geri sokarsin.

Zurück
Oben