Aktuelles
  • Happy Birthday Balkanforum
    20 Jahre BalkanForum. Herzlichen Dank an ALLE die dieses Jubiläum ermöglicht haben
  • Herzlich Willkommen im Balkanforum
    Sind Sie neu hier? Dann werden Sie Mitglied in unserer Community.
    Bitte hier registrieren

Erdogan Support-Thread !!!

Bak Tuaf,biz Osmanli torunuysak oda Selahaddinin torunudur,bu senin yaptigin ortak tarihimizi bilmemenden kaynaklaniyor.
Selahaddinin türklerle beraber haclilara karsi dinimizi sovundugunu bilirsin,onu kürt kimligi icin assaliyamazsin.
Bu vatan hepimizin,senin türk olman seni adam etmez,kulagina küpe olsun...

selahaddin kendisini hic kurt olarak gormedi saten askerleri turktu..konu ama bu degil

bir musluman pkk/ypg teror orgutunu desteklermi ?

Bak Tuaf,biz Osmanli torunuysak oda Selahaddinin torunudur,bu senin yaptigin ortak tarihimizi bilmemenden kaynaklaniyor.
Selahaddinin türklerle beraber haclilara karsi dinimizi sovundugunu bilirsin,onu kürt kimligi icin assaliyamazsin.
Bu vatan hepimizin,senin türk olman seni adam etmez,kulagina küpe olsun...

Son zamanlardaki politikaya körü körüne kanmamak lazım. Neredeyse kendi vatanımızda ''Türküm'' demek ayıp sayılıyor. Arap milliyetçiliği, kürt milliyetçiliği in, Türk milliyetçiliği out. Vatanı bedavaya vereceğiz elaleme...

selahaddin kendisini hic kurt olarak gormedi saten askerleri turktu..konu ama bu degil

bir musluman pkk/ypg teror orgutunu desteklermi ?
Ben kürtleri destekliyorum bunlarin cogu pkk(yani dinsizlerle) alakasi yok
Ben Türkiyeyi destekliyorum bunlarin cogu kemalistlerle(yani dinsizlerle)alakasi yok

- - - Aktualisiert - - -

Son zamanlardaki politikaya körü körüne kanmamak lazım. Neredeyse kendi vatanımızda ''Türküm'' demek ayıp sayılıyor. Arap milliyetçiliği, kürt milliyetçiliği in, Türk milliyetçiliği out. Vatanı bedavaya vereceğiz elaleme...
Uzun Adam Erdogan kadar basiniza tas düssün. Her boku ona atiyorsunuz.

Elhamdülillah ben Müslümanim dil,irk,ülke.. umrumda degil.

Müslüman degilsin ondan.

"Oh, ihr Menschen! Wir haben euch aus Mann und Frau erschaffen und euch zu Völkern und Stämmen gemacht, damit ihr einander kennen lernt. Der Edelste von euch ist vor Gott derjenige, der am gottesfürchtigsten ist "(Koran 49,13)

Sen Allahi inkar ediyorsun yani du solltest lieber Agnostiker werden.

Kürt diye bisey yok arkadaslar kar da kat küt ediyor diye kürt diyorlar küt küt^^. Türkten Kürt cikardilar eine Art Malware um uns zu surpassen.

- - - Aktualisiert - - -

Ne bok olursaniz olun elinde sonunda sike sike türkce konusuyorsunuz yok bunun sunun torunu biz Türküz.

Lan hattigi bil,ben Yozgatliyim sizden türk olmayi ögrenecek deyilim.
Kewell vatansever bir kürt kardesimiz,onada laf attirmam,bilesin...

Zurück
Oben